"Zniewolona". Katerina Kowalczuk przyjedzie do Polski! Spotka się z fanami?

"Zniewolona" stała się hitem w polskiej telewizji. Widzowie pokochali serialową Katierinę. Okazuje się, że odtwórczyni głównej roli, Katerina Kowalczuk wybiera się do Polski. Czy spotka się z fanami?

Multimedia

"Zniewolona" czyli ukraiński serial opowiadający o losach pięknej Katieriny, która jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Nowy ukraiński serial kostiumowy wkrótce w polskiej tv! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Odtwórczynią głównej roli jest Katerina Kowalczuk, którą polscy widzowie pokochali. Jak się okazuje pozytywny odbiór "Zniewolonej" w naszym kraju dotarł do samej aktorki. Kowalczuk podziękowała fanom:

Otrzymałam tyle pozytywnych recenzji z Polski, Litwy i Łotwy. Drodzy widzowie, jestem naprawdę szczęśliwa - napisała na swoim Instagramie.

Polscy widzowie pokochają rosyjską aktorkę? Kim jest Katerina Kowalczuk?Zobacz więcej

Co więcej, aktorka odpowiadając na komentarze zdradziła, że niedługo wybiera się do Polski. Czy kryje się za tym jakiś projekt albo spotkanie z fanami? Na razie nie wiadomo...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×