"Zniewolona". Katerina Kowalczuk przyleciała do Polski z chłopakiem. Kim jest ukochany serialowej Katii?

"Zniewolona". Gwiazdy ukraińskiego hitu przyleciały do Polski. Katerina Kowalczuk czyli serialowa Katia pojawiła się w naszym kraju z chłopakiem. Kim jest jej ukochany?

Multimedia

"Zniewolona" stała się niebywałym hitem w Polsce. Ukraiński serial podbił serca widzów i codziennie przed telewizorami zasiadają miliony Polaków, aby śledzić historię pięknej Katieriny.

W związku z tym TVP zaprosiło gwiazdy produkcji do naszego kraju. Aktorzy mają uświetnić prezentację jesiennej ramówki Telewizji Polskiej.

Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowienko już w Polsce! Zobacz zdjęcia z powitania na lotnisku!Zobacz więcej

Katerina Kowalczuk z chłopakiem

We wtorek wieczorem na lotnisku Chopina wylądował samolot, którym przyleciała do Polski odtwórczyni głównej roli. Jak się okazuje Katerina Kowalczuk nie przyleciała ze swoim chłopakiem. Niewiele wiadomo o ukochanym serialowej Katii. Wiemy, że jest on fotografem i to zapewne on odpowiada za piękne zdjęcia na jej profilu na Instagramie.

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×