"Zniewolona". Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka przeżyła chwile grozy na planie serialu!

Katerina Kowalczuk przeżyła chwile grozy na planie serialu "Zniewolona". Okazuje się, że warunki pracy nie były najłatwiejsze, a rosyjska aktorka była w prawdziwym niebezpieczeństwie! Co się stało?

Multimedia

"Zniewolona" przez 6 dni w tygodniu o 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Prace na planie "Zniewolonej" rozpoczęły się w sierpniu 2017 r. i trwały aż 13 miesięcy. Ekipa kręciła dwa sezony na raz, a już pierwsze dni były pełne skrajnych emocji. Podczas pracy nad sceną, w której główna bohaterka, w którą wciela się Katerina Kowalczuk, pędzi na koniu, doszło do niebezpiecznej sytuacji.

Losy Katieriny przyciągają przed telewizory miliony widzówZobacz więcej

Kowalczuk nie zdecydowała się skorzystać z dublerki, bo sama świetnie jeździ konno. W pewnym momencie koń wpadł w nieokiełznany cwał i poniósł aktorkę. Wszystko wyglądało bardzo groźnie, ale aktorce udało się okiełznać zwierzę. Wskazuje się nawet, że zagrożone było życie Kateriny, na szczęście dzięki jej opanowaniu wszystko skończyło się dobrze.

Na szczęście umiem dobrze jeździć konno, więc nie wpadłam w panikę. Mój nauczyciel aktorstwa, Siergiej Konstantinowicz Kargin, przestrzegał mnie przed wyborem tego zawodu: "Po co ci to? Skazujesz się na wieczną męczarnię". Teraz już wiem, co miał na myśli.

Jak się okazuje, Kowalczuk gorzej niż nieprzewidywalnego konia wspomina... ciężkie suknie. Niektóre ważyły nawet 13 kg. - Miałam wszędzie siniaki od tych krynolin, fiszbinów, haftek... A przez ciasno zawiązany gorset nie mogłam w ogóle jeść - wyznała w jednym z wywiadów. Zdjęcia do serialu odbywały się też w trudnych warunkach atmosferycznych. Temperatura na planie wahała się miedzy -27°C do nawet 34°C. Patrząc jednak na wyniki oglądalności "Zniewolonej" w Polsce - było warto!

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Co wydarzy się w ukraińskim serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dorota (gość)

  Film osadzony w ukraińskich realiach ll połowy dziewiętnastego wieku , ciekawie oddaje życie ówczesnej szlachty i włościan oraz ich przerażające widza reakcje . Świetna gra aktorów , ładne kostiumy , dwory i ich wnętrza ! Wciąga jak dobra książka , do której chce się wracać .

  21.08.2019 22:46
 • Lucyna Nowak (gość)

  Bardzo zywa akcja,dobra gra aktorow

  07.08.2019 20:17
 • Fanką filmu (gość)

  Super pdogram jest powturka na tvp vod

  07.08.2019 06:50
 • Małgorzata (gość)

  Ten piękny serial mnie wciągnął całkowicie.szkoda że nie ma powtórki.

  04.08.2019 23:44
 • oglądająca (gość)

  Film piękny i straszny

  04.08.2019 12:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×