"Zniewolona". Katerina Kowalczuk w "Tańcu z gwiazdami"! Piękna aktorka znów w Polsce!

Katerina Kowalczuk znów przyleciała do Polski i pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Czy to oznacza, że piękną aktorkę zobaczymy na parkiecie w nowym sezonie?

Multimedia

Katerina Kowalczuk w "Tańcu z gwiazdami"

Ukraiński serial, który emitowany był w TVP pobił rekordy popularności, a widzowie pokochali piękną Katierinę, w którą wcielała się rosyjska aktorka Katerina Kowalczuk. "Zniewolona" cieszyła się tak ogromną sławą, że Telewizja Polska pod koniec sierpnia zaprosiła do naszego kraju odtwórców głównych ról.

Katerina Kowalczuk opowiada o pracy nad "Zniewoloną", karierze w USA i... miłości do ogórków!Zobacz więcej

Jak się okazuje, Katerina Kowalczuk znów była w Polsce, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Co więcej, wprawni widzowie dostrzegli ją na widowni ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami". Czy obecność aktorki na nagraniu zwiastuje jej udział w kolejnej edycji "Dancing with the stars"? Tego oczywiście nie wiadomo, choć pojawiają się takie plotki, że Kowalczuk negocjowała warunki pojawienia się w tanecznym show.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiła się informacja, że TVP stara się ściągnąć Katerinę Kowalczuk do nowych odcinków "Dance, Dance, Dance".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Martynka (gość)

    Pani Katia jest bardzo zdolną aktorką,,miła kobietą ale ùrody to sredniej (nie piekna,) podobna do Bachledy Corus ale delikatniejsza, Panowie aktorzy ukrainscy o.k. zwlaszcza Kovacz i ten ostatni co to nie wiadomo czy zyje czy nie.Deląg nasz czolowy śliczny zestarzał się ale jeszcze bdb

    06.11.2019 23:36
  • derty (gość)

    zamiast ligi mistrzów to ruskie tasiemce. wyrzucam tv

    22.10.2019 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×