"Zniewolona". Katerina Kowalczuk zatańczy w "Dance, dance, dance"? Trwają negocjacje!

Wygląda na to, że Telewizja Polska zamierza wykorzystać popularność serialu "Zniewolona" w każdy możliwy sposób! Dopiero co gościliśmy obsadę ukraińskiego serialu, a już chodzą słuchy, że TVP chce ściągnąć Katerinę Kowalczuk do Polski na dłużej!

Multimedia

Jak informuje Pudelek, powołując się na swoich informatorów, trwają negocjacje między Telewizją Polską a Kateriną Kowalczuk, aby rosyjska aktorka wzięła udział w 2. edycji programu "Dance, dance, dance"! Nie wiemy, na ile są to sprawdzone informacje, ale jesteśmy przekonani, że TVP będzie chciała popularność "Zniewolonej" zmonetyzować najmocniej jak się da!

Sylwia Przybysz jest w ciąży? Idolka nastolatków podsyca plotki!Zobacz więcej

Gdyby Katerina Kowalczuk rzeczywiście pojawiła się w "Dance, dance, dance 2" to byłoby to ogromne wydarzenie! Już pomijając dużą popularność programu, który widzowie pokochali już po jednej edycji, to udział rosyjskiej aktorki w show przyciągnąłby przed telewizory jeszcze większą liczbę widzów!

Wyobrażacie sobie, że tańcząca Katerina Kowalczuk jest oceniana przez Idę Nowakowską, Roberta Kupisza i Ewę Chodakowską? To byłoby mocne!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×