"Zniewolona". Katerina Kowalczuk znowu dziękuje Polakom! Przygotowała dla nas niespodziankę!

Katerina Kowalczuk, która gra główną rolę w serialu "Zniewolona", znowu postanowiła docenić polskich fanów! Zamieściła wpis, który Was rozczuli! Sprawdźcie!

Multimedia

"Zniewolona" jest w Polsce prawdziwym hitem! Niemal codziennie (oprócz czwartków) miliony Polaków śledzi losy Kateriny Wierbickajej, a aktorka wcielająca się w tę rolę, Katerina Kovalchyk, jest zachwycona takim odbiorem serialu w naszym kraju.

Katerina Kowalczuk dziękuje widzom TVP! Zobacz ujmujący wpis pięknej aktorki!Zobacz więcej

Aktorka już jakiś czas temu podziękowała widzom TVP, a nawet zapowiedziała swoją wizytę w Polsce. Teraz znowu umieściła wpis na mediach społecznościowych, by docenić polskich fanów. Zapowiedziała też, że szykuje niespodziankę!

Polsko, jesteście szaleni! Bardzo cieszę się, gdy czuję waszą energię! Nie mam słów, by wyrazić, jak jestem wdzięczna. I jak czuję się wyróżniania, że naprawdę to lubicie. Dostaję mnóstwo wiadomości, a najlepsza z nich to ta, że "Zniewolona" łączy ludzi. Po prostu to uwielbiam, więc zdecydowałam się przygotować dla was niespodziankę. Powiem o niej wkrótce.

Co przygotowuje dla nas Katerina Kowalczuk? Czy ma to związek z jej przyjazdem do Polski?

Powstanie 3. sezon ukraińskiego hitu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×