"Zniewolona". Kiedy ostatni odcinek 1. sezonu? Co wydarzy się w finale ukraińskiego serialu?

Wielkimi krokami zbliża się finał 1. sezonu serialu "Zniewolona". Co wydarzy się w ostatnim odcinku kostiumowej produkcji z Ukrainy? Jaki los czeka główną bohaterkę "Zniewolonej" - Katierinę Wierbickają? Sprawdźcie, kiedy finał 1. sezonu "Zniewolonej" i co się w nim wydarzy!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 24. w piątek, 2 sierpnia, o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

"Zniewolona" to serialowy hit tego lata! Rozgrywającą się w XIX wieku ukraińską produkcję kostiumową oglądają w Polsce miliony widzów. Zaskakująca popularność serial sprawiła, że Jacek Kurski zdecydował się zwiększyć częstotliwość emisji serialu. Od 12 lipca serial można oglądać w poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele. Jedynym dniem bez emisji "Zniewolonej" jest czwartek, gdy Jedynka pokazuje powtórkowe odcinki "Ojca Mateusza".

Częstsza emisja serialu na antenie sprawiła, że już wkrótce TVP pokaże finał 1. sezonu "Zniewolonej". Jaki los czeka piękną Katierinę Wierbickają?

"Zniewolona" odcinek 24. - co wydarzy się w finale 1. sezonu?

Katierina w finale 1. sezonu pozna swojego ojca, którego Anna Lwowna zesłała z całą rodziną na katorgę na Sybir. Dziewczyna znów zapragnie ułożyć sobie z nim życie. Tymczasem Piotr Czerwinski po raz drugi spróbuje sprzedać Katierinę.

Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?Zobacz więcej

Grigorij będzie się jednak temu sprzeciwiał. Katia chcąc się sama wykupić, zaproponuje odziedziczony fortepian w zamian za wyzwolenie. Czerwinski liczyc jednak na dobrą cenę za wykształconą poddaną urządzi licytację.

Czy Katia zostanie w Czerwince? Dowiemy się już wkrótce. Przypominamy, żew sierpniu, tuz po zakończeniu 1. sezonu "Zniewolonej", TVP ruszy z emisją 2. sezonu ukraińskiej produkcji.

Zobacz galerię

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×