"Zniewolona". Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?

Kiedy ostatni odcinek "Zniewolonej"? W TVP1 właśnie można oglądać 2. sezon ukraińskiego serialu, który w Polsce bije rekordy popularności. Kiedy emisja finału? Jaki będzie koniec historii pięknej Katii?

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 48. (sezon 2.) w piątek, 30.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

"Zniewolona" - ukraiński serial, który niespodziewanie stał się hitem wakacji w Polsce, ma w oryginale 48 odcinków. Całość została podzielona na dwa sezony, a drugi sezon miał światową premierę 3 sierpnia w TVP1 - polscy widzowie zobaczyli go jako pierwsi na świecie, wcześniej niż ukraińscy.

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

Ostatni odcinek "Zniewolonej" zostanie wyemitowany w piątek, 30 sierpnia 2019 r. w TVP1. Wtedy dowiemy się, jak zakończy się historia Katieriny Wierbickajej (Katerina Kowalczuk), która jest dobrą, piękną, mądrą wykształconą dziewczyną. Przypomnijmy, że została ona wychowana niczym panna błękitnej krwi dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej. Katia zna języki obce, gra na fortepianie, maluje, jednak te talenty i pozycja wcale nie poprawiają jej losu urodzonej w niewoli dziewczyny.

Katierina była własnością Piotra Czerwińskiego (Stanisław Bokłan) - najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Postanowiła jednak zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. Kiedy Czerwiński po raz drugi wystawił ją na sprzedaż, chciała wykupić samą siebie. Niestety, podczas licytacji pojawiła się Lidia Iwanowna (Ksenia Miszina), która zaoferowała 10 tys. rubli i została nową właścicielką Katii. W 2. sezonie obserwujemy jeszcze większe zmagania głównej bohaterki z jej losem. Jak to się skończy? Przekonamy się już wkrótce!

Co wydarzy się w ukraińskim serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Zniewolona" sezon 2. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
 • Wili (gość)

  Serjal wspaniała A kostiumy śliczne

  18.08.2019 08:20
 • Basia (gość)

  Film pełen emocji.

  14.08.2019 13:19
 • Joanna (gość)

  Proszę o progralm -rys historyczny,w ktorym zostanie wyjasnione "niewolnictwo" chlopow w Rosji.

  13.08.2019 11:07
 • Annax (gość)

  Koniecznie program wyjaśniający sprawy niewolnictwa chłopów panszczyźnianych w Rosji carskiej. Jestem niby dobrze wyedukowana z historii, nigdy jednak nie zdawałam sobie sprawy, że tak to mogło wygląć. Konicznie program w TV wyjaśniający podłoże historyczne.Proszę.

  13.08.2019 09:03
 • Annax (gość)

  Koniecznie program wyjaśniający sprawy niewolnictwa chłopów panszczyźnianych w Rosji carskiej. Jestem niby dobrze wyedukowana z historii, nigdy jednak nie zdawałam sobie sprawy, że tak to mogło wygląć. Konicznie program w TV wyjaśniający podłoże historyczne.Proszę.

  13.08.2019 09:03
 • Gosia (gość)

  Ciekawy i wciągający film pełen emocji polecam na letni wieczor

  13.08.2019 07:33
 • Halma (gość)

  Kiedy Kiti zostanie wyzwololna

  12.08.2019 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×