"Zniewolona". Kto jest kim w ukraińskim serialu? Katia i Aleksiej będą razem?

"Zniewolona" to absolutny serialowy hit tegorocznych wakacji. Ukraiński serial podbił serca widzów TVP, którzy z odcinka na odcinek coraz liczniej zasiadają przed telewizorami, aby obejrzeć losy Katii i Aleksieja. Jeżeli jednak dopiero teraz trafiliście na "Zniewoloną", to sprawdźcie, kto jest kim w serialu!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 18 - w piątek, 26 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

"Zniewolona" okazała się serialowym strzałem w dziesiątkę ze strony TVP. Zapewne nikt na Woronicza nie spodziewał się, że ukraińska produkcja okaże się takim przebojem, dlatego już w trakcie emisji zwiększono tygodniową liczbę odcinków, które są pokazywane na antenie TVP1. Teraz "Zniewolona" jest emitowana niemalże przez cały tydzień - jedynym wyjątkiem są czwartki.

Gwiazdą "Zniewolonej" jest piękna rosyjska aktorka Katerina Kowalczuk, której partneruje białoruski aktor i muzyk Aleksiej Jarowenko. Serialowa Katia i Aleksiej to najbardziej elektryzująca para serialu i to właśnie na losach tych bohaterów opiera się serial. Czy Aleksiej i Katia będą razem szczęśliwi? Czy może jednak Aleksiej zostanie zabity? O tym wszystkim przekonamy się w nadchodzących odcinkach "Zniewolonej"!

Białoruski aktor jest gwiazdą ukraińskiego serialu! Kim jest Aleksiej Jarowenko? Rozkocha w sobie Polki?Zobacz więcej

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×