"Zniewolona". Najnowsze zdjęcia z ukraińskiego serialu. Retrospekcje, bójki, porwanie i śmierć. Oto, co się dotychczas wydarzyło! [GALERIA ZDJĘĆ]

Ukraiński serial "Zniewolona": Telewizja Polska emituje już 3. sezon serialu. Plotki o klątwie, porwanie dziecka, śmierć i głęboko skrywane tajemnice - oto, co dotychczas wydarzyło się w 3. sezonie serialu "Zniewolona". Przypominamy najważniejsze momenty i publikujemy zdjęcia z najnowszych odcinków.

Multimedia

Sezon 3. serialu "Zniewolona". Co się wydarzyło?

Premierowy odcinek 3. sezonu popularnego serialu "Zniewolona" miał miejsce 24 grudnia. Nie zabrakło wówczas emocji! Ciężko ranny Żadan został przeniesiony do szpitala, a jego życie wisiało na włosku. Tymczasem w miasteczku rozniosła się plotka, że Katerina jest przeklęta - zbliżenie do niej oznacza śmierć. W czasie, gdy państwo młodzi i ich przyjaciele przebywali w szpitalu, do Czerwinki powrócił Piotr Czerwiński, zaprowadzając stare porządki.

Ciężko ranny Żadan trafia do szpitala! Rozchodzi się plotka, że Katierina jest przeklęta!Zobacz więcej

To był jednak dopiero początek.

Katia, spędzająca noc w hotelu, poznaje księcia Jabłoniewskiego. Prawnik Czerwińskiego odkrył, że Katia nie otrzymała listu uwalniającego - formalnie wciąż była chłopką pańszczyźnianą. Z kolei były zarządca majątku Czerwinskich, Jaszka, ośmielił się wykraść córeczkę Halki i Panasa, Natalkę, którą sprzedał parze pielgrzymów. Sprawa trafia na posterunek żandarmerii - gdy prawda wyszła na jaw, Jaszka ucieka na bagna i tam tonie.

Plan na zabójstwo

Ciągle depczący po piętach Katii Jabłoniewski robi wszystko, aby zdobyć jej zaufanie. Nie potrafi jednak przekonać do siebie Andrieja, któremu książę wydaje się podejrzany. Andriej wyruszył z żoną do Kijowa, ale w tę podróż, w swoim powozie, wybrał się także Jabłoniewski. Okazuje się, że książe pomaga staremu Czerwinskiemu odzyskać Czerwinkę. W drodze do Kijowa Stefan Jabłoniewski (dawny Stiopa Gnatkiewicz) rozmawia na migi ze swoim sługą - niemową. Z rozmowy wynika, że zamierzają uśmiercić Andrieja. Plan ulega jednak zmianie i ich celem staje się Katia.

Książę Jabłoniewski opowiada Katierinie swoje dzieje. Olga pomaga jej zweryfikować te rewelacjeZobacz więcej

Z retrospekcji fani serialu dowiedzieli się, w jaki sposób Jabłoniewski poznał Wierę Korolenko, w której jest zakochany Andriej. Jabłoniewski podąża śladem Katii, a ludzie Żadana organizują jej ochronę. Katia odwiedza w szpitalu profesora, którego zastępuje młody student medycyny. Spokojna wizyta jest nagle przerwana - z wypadku przywieziony zostaje woźnica, którego ocalenie wymaga pilnej operacji chirurgicznej, a Katia decyduje się asystować. Tymczasem szef ochrony Żadana, Bogdan, wraz ze swoimi ludźmi trafiają na trop Jabłoniewskiego. Dochodzi do bójki. Aby lepiej zrozumieć czyny człowieka, trzeba znać jego dzieje. Książę Jabłoniewski opowiada Katierinie swoje dzieje - ukochaną żonę, skazanie na katorgę i to, jak został księciem Jabłoniewskim oraz dlaczego tak bardzo interesuje się Andriejem. Po jego słowach Wierbickaja zaczyna się zastanawiać nad sposobem, w jaki jej mąż zdobył tak ogromny majątek. Rozpoczyna własne śledztwo, którego skutki przechodzą jej najśmielsze wyobrażenia.

"ZNIEWOLONA". O CZYM JEST UKRAIŃSKI SERIAL?

Serial przedstawia historię chłopki pańszczyźnianej Katieriny Wierbickiej, która jednak nie wygląda i nie zachowuje się jak wieśniaczka. Ma ona nienaganne maniery, nauczyła się kilku języków obcych, gra na fortepianie, a nawet maluje. Nic dziwnego - Katerina Wierbickaja odebrała wychowanie i wykształcenie właściwe szlachciankom, jednak nie zmieni to jej niskiego pochodzenia. Dziewczyna służy w domu bogatego ziemianina, Piotra Czerwińskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×