"Zniewolona" odcinek 16. Ślub Gigorija i Natalii. Dojdzie do niego? Katia chce uciec z Aleksiejem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 16. odcinek serialu "Zniewolona", który zapowiada się niezwykle emocjonująco! Na ekranie zobaczymy ślub Gigorija i Natalii. Dojdzie do niego? Katia chce uciec z Aleksiejem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 16. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 16 - we wtorek, 23 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 16. odcinku serialu "Zniewolona" nadchodzi dzień ślubu Gigorija (Michaił Gawryłow) i Natalii (Anna Sagajdaczna). U Czerwinskich trwają ostatnie przygotowania. Wszyscy są podenerwowani, Natalia ma złe przeczucia, a Grigorij nie może przestać myśleć o Katii (Katerina Kowalczuk).

Czerwińscy przyłapują Aleksieja i Katię! Dziewczyna zostanie ukarana!Zobacz więcej

Tymczasem Aleksiej (Aleksiej Jarowenko) i Katia szykują się do wspólnej ucieczki. Po uroczystości w cerkwi goście udają się na wesele do domu Czerwinskich. Anna zaczyna niepokoić się nieobecnością Katii.

Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?Zobacz więcej

Tymczasem jej wychowanka wyrusza z Aleksiejem do Kijowa. Grigorij opuszcza ucztę, by poszukać Katii. Znajduje w jej pokoju list. Piotr Czerwiński (Stanisław Bokłan) zaprasza na wesele swoją kochankę, by zaśpiewała dla weselników i nowożeńców. Wzburzony Grigorij rzuca się na ojca. Widząc całe zajście, Anna traci przytomność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×