"Zniewolona" odcinek 18. Aleksiej trafia do więzienia! Grigorij więzi Katię! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 18. odcinek serialu "Zniewolona". Aleksiej trafia do więzienia! Grigorij więzi Katię! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 18. odcinku "Zniewolonej".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 18 - w piątek, 26 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 18. odcinku serialu "Zniewolona" tuż po ślubie Aleksieja (Aleksiej Jarowenko) z Katieriną (Katerina Kowalczuk) w Kijowie dopada ich Grigorij Czerwinski (Michaił Gawryłow). Aleksiej trafia do więzienia, a w drodze powrotnej Grigorij rozprawia się z Katią.

Anna Lwowna umiera! Aleksiej i Katia biorą ślub! Zobacz więcej

Wszyscy myślą, że Katię czeka chłosta, a tymczasem Grigorij wyładowuje swoją złość na Halce. Zostaje przywiązana do pręgierza i strasznie zmaltretowana przez Jaszkę. Katia siedzi w chłodnej komórce i cierpi. Jest przeświadczona, że Anna Czerwinska zmarła z jej powodu. Tak powiedział jej Grigorij.

Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?Zobacz więcej

Odbywa się pogrzeb Anny Czerwińskiej. Pawlina próbuje tymczasem sprawić, by uwolniono Katię z chłodnej komórki. Niestety, plan się nie udaje. Dawny przyjaciel z wojska ponownie grozi Grigorijowi, że ujawni, iż ten ukradł ordery. Żąda pieniężnej rekompensaty za zachowanie wszystkiego w tajemnicy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nadia (gość)

    Jak ja chcę aby Grigorij wrócił... Bez niego serial nie ma sensu

    27.10.2019 10:06
  • Gość (gość)

    W końcu jakiś fajny serial z akcją u naszych słowiańskich braci, a nie turecki albo latynoski. Żałuję, że nie było okazji oglądać od pierwszych odcinków

    26.07.2019 14:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×