"Zniewolona" odcinek 22. Aleksiej nie żyje! Katia zrozpaczona po śmierci ukochanego! Jest w ciąży? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 22. odcinek serialu "Zniewolona". Będzie to jeden z najbardziej dramatycznych i emocjonujących epizodów! Aleksiej nie żyje! Katia jest zrozpaczona po śmierci ukochanego! Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się w 22. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 22 - we wtorek, 30 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 22. odcinku serialu "Zniewolona" Aleksiej (Aleksiej Jarowenko) zostaje znaleziony martwy w starym młynie. Znaleziono przy nim list pożegnalny, w którym napisał, że zabił się chcąc naprawić krzywdę, jaką wyrządził Czerwinskim i zmyć z siebie hańbę.

Białoruski aktor jest gwiazdą ukraińskiego serialu! Kim jest Aleksiej Jarowenko? Rozkocha w sobie Polki?Zobacz więcej

Śledczy podejrzewa jednak morderstwo. Kto zabił Aleksieja? Czy stał za tym Grigorij (Michaił Gawryłow)? Jakie zdanie ma na ten temat szaleńczo zakochana w Aleksieju Lidia (Ksenia Miszina)? Co myśli o śmierci ukochanego Katia (Katerina Kowalczuk)? Dziewczyna jest zrozpaczona po śmierci Aleksieja! Do tego wszystko wskazuje na to, że wkrótce urodzi jego dziecko...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Telewidz (gość)

    (telemagazyn nie teleekspress)

    02.08.2019 15:00
  • Telewidz (gość)

    Google: zniewolona teleekspress komentarze, tekst: Zniewolona odcinek 25Aleksej ma żonę i dziecko drugi sezon ukraińskiego serialu już niebawem w TVP telemagazyn.pl....wiecej komentarzy po niefortunnym odcinku, próbuję pisać do nich by zmienili.. tamten odcinek...

    02.08.2019 14:56
  • Anks (gość)

    I Natalia.

    01.08.2019 21:23
  • amira (gość)

    Katia w ciązy? Coś się komus pokręciło, Katia nie miała okazji zajśc w ciąze, to Halka jest w ciązy. Ogladajcie ze zrozumieniem!

    01.08.2019 00:24
  • .celusia. (gość)

    Bardzo się ucieszyłam z edycji serialu ,,Zniewolona". Historia , socjologia i cały zestaw ludzkich charakterów, które pobudzają emocje. Takie były losy ówczesnych ludzi

    31.07.2019 17:51
  • Xxx (gość)

    Mgr jestem pewna, że te małomiasteczkowe gospodynie oglądają często dużo lepsze filmy i seriale niż ty, a do tego w większym luksusie.

    31.07.2019 10:07
  • Xxx (gość)

    Mgr jestem pewna, że te małomiasteczkowe gospodynie oglądają często dużo lepsze filmy i seriale niż ty, a do tego w większym luksusie.

    31.07.2019 10:07
  • terka (gość)

    Jestem zadowolona że można obejrzeć coś nowego NIE CIĄGŁE POWTÓRKI

    31.07.2019 08:06
  • Gosia (gość)

    Do mgrto ogladaj....tvn .Tam wzlatujesz nad poziomy.Mnie sie serial podoba, bo jestem malomiasteczkowa☺

    31.07.2019 06:18
  • Nuta (gość)

    Wolę niż dziennik TV lub inne gadające głowy

    30.07.2019 22:34
  • terka (gość)

    o gustach się nie dyskutuje nie ma przymusu oglądania żyjemy w wolnym kraju

    30.07.2019 21:37
  • sara (gość)

    Niewolnicy Isaury nie widziałam. Ale ten serialjest wciągający i bohaterzy wzbudzają sympatie nawet ci negatywni maja swoje motywy i nie sa calkiem czarnobiali. Uwazam serial za bardzo dobra produkcje brawo dla ukraińskich filmowców, piekne ujęcia przyrody, emocji, kostiómów, naprawde wysoki poziom.

    30.07.2019 20:19
  • Gość (gość)

    Jak się nie podoba to nie oglądaj