"Zniewolona" odcinek 25. Aleksiej ma żonę i dziecko?! Drugi sezon ukraińskiego serialu już niebawem w TVP!

Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów prawdziwe lato z serialem "Zniewolona". Stacja już niebawem rozpocznie emisję drugiego sezonu ukraińskiego hitu. Kiedy premiera 2. sezonu "Zniewolonej"? Co wydarzy się w premierowym odcinku nowej serii? Sprawdźcie, czego udało się nam dowiedzieć o nowych odcinkach "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" - 2. sezon od soboty, 3 sierpnia na antenie TVP1

Ukraiński serial kostiumowy "Zniewolona" składa się z 48 odcinków. Emisję 1. sezonu zakończy 24. odcinek, który zostanie pokazany już w piątek, 2 sierpnia. Widzowie, którzy śledzą historię pięknej Katieriny nie muszą się jednak martwić - typowej przerwy między sezonami nie będzie. Telewizja Polska już sobotę, 3 sierpnia pokaże premierowy odcinek 2. sezonu "Zniewolonej". CO wydarzy się w życiu serialowej zniewolonej?

Ile odcinków ma ukraiński serial kostiumowy? Zobacz więcej

"Zniewolona" - odcinek 25.

Katierina w 25. odcinku "Zniewolonej" trafi do lochu, a potem do ciężkiej pracy w polu. Natali obieca z kolei Grigorijowi, że ją odzyska. Niestety ani jej rozmowa z Lidią, ani negocjacje z ojcem nie przyniosą rezultatów.

Piotr będzie za to sugerował Aleksandrowi, że Katia może zagrozić małżeństwu młodych Czerwinskich. Ojciec Katii, Stepan, przyłączy się do wiejskich konspiratorów, powołujących do życia organizację Ziemia i Wolność. Aleksandr zaproponuje Grigorijowi, by wraz z Natali objęli kupiony przez Aleksandra majątek pod Jekaterynosławem. Grigorij jednak odmówi, bo nie chce opuszczać Czerwinki.

Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?Zobacz więcej

Zmaltretowana Katierina zostaje wieczorem przyprowadzona do Lidii. Tam będzie próbowała zmusić dziewczynę do wyjawienia szczegółów jej związku z Aleksiejem. Następnie Lidia pokaże portret, na którym widnieje ona z Aleksiejem i dzieckiem. Kobieta będzie twierdzić, że Aleksiej jest teraz jej mężem. Katierina wrzuca portret do kominka.

Zobacz galerię

"Zniewolona" odcinek 21 - w sobotę, 3 sierpnia, o godzinie 20:35 na antenie TVP1!

Komentarze

Skomentuj
 • Telewidz (gość)

  ... Podwładny nie wypełnił polecenia, nie została zakopana... piszą./

  06.08.2019 22:30
 • Telewidz (gość)

  Pamięci Kiti-dziewczyno biedna i skrzywdzona, ile sił kosztowało znoszenie przykrości i gnebiebienia, w końcu i sprostanie ostatnim chwilom w przypadku świadomości że czeka zasypianie... Bezbronna, uczyniona ofiarą, musiała się z tym pogodzić.

  06.08.2019 22:17
 • Telewidz (gość)

  podzielili.

  06.08.2019 21:55
 • Telewidz (gość)

  PS. Teraz K. i A. podzieli los, los nieszczęsny ich prześladowal pod koniec swego żywota, pozbawiono ich życia i to z rąk tych psychicznych" osób. Było widać że ona bardzo przeżywa pamięć o nim. Ale co to za życie pod pregierzem tamtej. Smutne ale teraz oboje, jak to powiedziała Kiti, będą wśród aniołów, usunieci" że społeczeństwa gdzie pomimo dobrotliwosci innych natykali się na przejścia. Czyli głównie dwa fakty zaważyły o biegu wydarzeń, ingerencja brzydkich charakterów Gregorija i Lidii oraz przekroczenie prawa poprzez wyeliminowanie człowieka.

  06.08.2019 21:52
 • Telewidz (gość)

  Miło było się udzielić. To tyle.

  06.08.2019 10:31
 • Telewidz (gość)

  List sformułowałam, przeslalam na mail w związku z filmem, lecz będę jeszcze słać do TVP. Żeby wsparli inicjatywę dot. nagrania lepszego odcinka niż 21-wszy itd.

  05.08.2019 21:28
 • Telewidz (gość)

  Co było między K.i A., spodobali się sobie z wyglądu. Oboje młodzi. Wewnętrznie podobni więc się pokochali, on łagodny, ona miła, o dobrych charakterach. Dobrze się czuli w swoim towarzystwie. Myśleli o sobie nawzajem, ufali sobie tak by chcieć się że sobą spotykać. Było miłosnie bo obok tęsknoty pragnęli się bliżej poznać i dzielili sie uczuciami. Obydwoje atrakcyjni i urodziwi. Tu się dopasowali na tym samym poziomie. Planuję się stały związek czyli małżeństwo więc dla nich ta relacja była na poważnie zwłaszcza że byli pewni że im na sobie zależy. Zupełnie tak jakby byli sobie przeznaczeni i tak miało być. Jedno troszczylo się o drugie tak by tej drugiej stronie nie działo się nic przykrego... Naturalnie przeżywali wzajemna więź i bardzo autentycznie: przywiązanie, bliskość, szczęście, oddanie, zainteresowanie, wrażliwość na drugą osobę, starania dla drugiej strony by z nią być i dobre porozumienie na płaszczyźnie uczuć, emocji, kontakt oraz dbałość o to, by ich bycie razem miało sens, szansę realizacji. Kątia i Alexej zakochani, coś między nimi zaiskrzylo tj. jedno trafiło tak na drugie, że damsko-mesko wpadli sobie w oko. A zaczęło się od zwykłej sympatii przy okazji proponowania pomocy kobiecie przez mezczyzne, scena sentymentalna. Także pociąg można było zauważyć między nimi, gdzie zaczyna się od doznawnia przyjemnosci przebywania w towarzystwie ukochanej osoby tez w sensie erotyzmu, swobodnego zachowania wb siebie zmierzającego do przyciągania fizycznego jak to jest w tak głębokim tego rodzaju silnym odczuciu. Wybrali siebie i byli zdecydowani. Niestety wpadli pod presję by im się nie udało pomimo warunków sprzyjających. Nie musiało się tak stać, ale wystarczająco długo próbowali sobie ułożyć, zadbać o swoją przyszłość, Katia przez uwolnienie, Alexej organizując ślub. Wspólne spotkania i listy miłosne to było to co wskazuje na zaangażowanie. Trzy składniki miłości to intymnosc-rozmowa, namiętność (przytulali się nie tyle po przyjacielsku), zaangazowanie (była ciągłość i chęć). Jak to miło że Alexej się jej oświadczył i nawet jej pochodzenie go nie zniechęcilo. Za to on był obecny w jej myślach i nie ma mowy by go odrzuciła, marzyła o wybranku no i byli właściwymi dla siebie ludźmi, nikt inny nie wchodził w rachubę.

  05.08.2019 21:17
 • Telewidz (gość)

  Piszę o filmie..w liście, a Kosacza brakuje zwłaszcza że go przypomnieli na obrazie. Jeszcze oglądam to skomentuje co było między K. i A. (o ich mił.). To tyle.

  05.08.2019 11:18
 • zofia (gość)

  Bardzo brakuje mi Kosacza,za wcześnie zginął,szkoda

  04.08.2019 08:51
 • Telewidz (gość)

  Lidia podla - wyrządza zło (krzywdę, góruje) Katia ok - cierpi. Czy ta pierwsza jest inteligentniejsza? Ma przewagę jakąś ale to co potrafi to komuś coś robić. Kątia umie śpiewać grać czytać głupia być nie może tylko prostoduszna tamta zas wyniosła, to kto z kim wygrywa? Lidia ja karci jakby tamta zasłużyła w rzeczywistości się na niej wyrzywa i mści. To jej się wydaje że jest dominująca umysłowo, ona tylko wymyśla żeby na Kiti się znecać. Zaś tamta musi być w cierpieniu wytrzymała, jest bardziej niewinna. Komu milej, nie Kiti bo tamta ja męczy (dlaczego taki los skoro ona sama ułożyłaby go sobie lepiej przecież jest dobrze wychowana), a Lidia cieszy się ze swoich praktyk jakby były słuszne i właściwe.

  03.08.2019 22:11
 • Telewidz (gość)

  Katia normalna a taki los (torturowanie, poniewieranie) a przecież jest normalna" to za co, nie jest zła. Podobno "los można odmienić", ma niefart.

  03.08.2019 20:48
 • Telewidz (gość)

  Piszę w pn. /

  03.08.2019 16:45
 • Telewidz (gość)

  ... Hmm jak widzę postacie Alexeja i Katii na powyższym zdjęciu to oni muszą być razem bo to jest w najlepszym porządku w normie naturalne akceptowane społecznie bo ci ludzie zachowywali się cywilizowanie i godnie, poznali się jak to u par (heteroseksualnych) coś w tym dziwnego jest, nie, nawet wszystko kulturalnie, zachowanie ich przyzwoite i wg zwykłej kolei rzeczy jak u wszystkich, tylko wątek pokazuje jak się kochali i jak wygląda ich przykład. Ze tak bywa a jak bywa to powinno być. Nawet perypetie ich zaciekawiły więc niebanalne np. że Alexej przyszedł do Czerwińskich z wyrzutem o oszustwo żołnierskie Gregorija, także starania pary i spotkania. Jakieś trudności się pojawiały.

  02.08.2019 22:36
 • Telewidz (gość)

  T(telewidz, nie dopisanie)

  02.08.2019 22:20
 • T (gość)

  Jedno pytanie, jak reżyser pokierowal losem bohaterki że ja poddał takim doswiadczeniom, tego się w życiu nie robi nikomu, jeśli ma się wpływ, "żyj tak aby inni nie musieli przez ciebie płakać" tylko że to jest tylko film a w nim i tak jeszcze można odnaleźć dobre strony.

  02.08.2019 22:19
 • Telewidz (gość)

  Może ważne by było napisać o miłości obojga do siebie, jak to wyglądało (tutaj na czacie") Czy było wyraziste, bo my tak właśnie to odczytywalismy i to było autentycznie zagrane, jak udowadnialo że naprawdę siebie chcą, romantycznie. Napisałbym jeszcze o tym bo zastanawia, o temacie miłości. A potem to już kończę.

  02.08.2019 22:13
 • Telewidz (gość)

  ///Ledwo co odebrali Kiti faceta, a już Lidia nią poniewiera, jak Kiti ma się w tym odnaleźć, obejrzałam, podałam komentarz. Tylko po to oglądam bo jeszcze zależy na samym serialu aby go zmienili. W związku z tym piszę tu bo informuje, m. in. co do listu. Jutro będę pisać tu w związku z obiecanym listem. A widzę że losy innych postaci tam nie są nazbyt wciągające.

  02.08.2019 21:53
 • Telewidz (gość)

  /zamierzam napisac i dam info czy napisałam bo to teraz probuje, jak się zastanowie/

  02.08.2019 18:20
 • Telewidz (gość)

  /Po prostu coś tam napisze, zamierzam, tylko wydaje mi się że nie dam rady tu podać co wyszlo a jak oni zrobią od nich zależy./

  02.08.2019 18:14
 • Telewidz (gość)

  Albo zmienia albo nie po liście. Też nie pisze więcej. Ale nadzieja by byla/

  02.08.2019 17:35
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×