"Zniewolona" odcinek 25. Katierina trafia do lochu i zostaje zmaltretowana w pierwszym odcinku 2. sezonu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Katerina została wystawiona na licytację. Chciała sama siebie wykupić, ale Czerwinski chciał dostać za nią więcej. W 25. odcinku serialu "Zniewolona" Katia trafi do lochu i będzie maltretowana. Sprawdź, co wydarzy się w 25. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 25. (sezon 2.) w sobotę, 3.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) poznała swojego ojca, którego Anna Lwowna zesłała z całą rodziną na katorgę na Sybir. Pragnie ułożyć sobie życie z ojcem. Tymczasem, Piotr Czerwinski (Stanisław Bokłan) po raz drugi postanowił sprzedać Katię. Podczas licytacji pojawiła się Lidia Iwanowna (Ksenia Miszina), która zaoferowała 10 tys. rubli i po wykupieniu kazała Katierinie boso iść do swojego majątku.

Katierina poznaje swojego ojca! Piotr Czerwinski wystawia Katię na licytację!Zobacz więcej

W 25. odcinku serialu "Zniewolona" Katierina trafia do lochu, a potem do ciężkiej pracy w polu. Natali obiecuje Grigorijowi, że odzyska Katię. Niestety ani jej rozmowa z Lidią, ani negocjacje z ojcem nie przynoszą rezultatów. Piotr sugeruje Aleksandrowi, że Katia może zagrozić małżeństwu młodych Czerwinskich. Ojciec Katii, Stepan, przyłącza się do wiejskich konspiratorów, powołujących do życia organizację Ziemia i Wolność.

Aleksandr proponuje Grigorijowi, by wraz z Natali objęli kupiony przez Aleksandra majątek pod Jekaterynosławem. Grigorij odmawia, nie chce opuszczać Czerwinki. Zmaltretowana Katierina zostaje wieczorem przyprowadzona do Lidii. Ta próbuje zmusić dziewczynę do wyjawienia szczegółów jej związku z Aleksiejem. Następnie Lidia pokazuje portret, na którym widnieje ona z Aleksiejem i dzieckiem. Twierdzi, że Aleksiej jest teraz jej mężem. Katierina wrzuca portret do kominka.

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×