"Zniewolona" odcinek 26. Grigorij szaleje po stracie Katieriny! Ciężko pobita Katia walczy o życie! Umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 26. odcinek serialu "Zniewolona"! Grigorij szaleje po stracie Katieriny! Ciężko pobita Katia walczy o życie! Umrze? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 26. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 26 - w poniedziałek, 5 sierpnia, o godzinie 20:35 na antenie TVP1

W 26. odcinku serialu "Zniewolona" Natalia skłania Grigorija (Michaił Gawryłow) do zażycia morfiny, która przez ówczesną medycynę uważana jest za znakomite lekarstwo. Pod jej wpływem Grigorij zamiast Natalii widzi Katię (Katerina Kowalczuk) i wybucha namiętnością.

Premiera 2. sezonu w TVP1 wcześniej niż na Ukrainie! Katerina Kowalczuk zaprasza do oglądania!Zobacz więcej

Zachar przynosi do chaty Jarosławy i Pawła mocno pobitą Katię. Jarosława ratuje dziewczynę, pojąc ją ziołami. Katia zdrowieje i wychodzi wraz ze swymi gospodarzami do pracy w polu. Lidia traci zmysły. Zaczyna opiekować się spalonym portretem Aleksieja jak żywym człowiekiem. Następnie zaprasza na kolację Sofię i udziela jej wsparcia finansowego. Przy okazji urządza scenę, w czasie której psychicznie i fizycznie znęca się nad Katią. Po czym wyrzuca oburzoną Sofię z domu.

Halina jest w ciąży z Jakowem. Jakow wymyśla plan, w jaki sposób uwolnić Halinę, bez wykupywania jej u pana, czy może w jaki sposób samemu uwolnić się od Haliny.

Piotr (Stanisław Bokłan) proponuje Larysie wyjazd do Paryża. Majątek zostawia pod opieką Grigorija i Natali. Sam zamierza żyć z kapitału i dochodów z fabryki tytoniu. Grigorij jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Jego radość potęguje fakt, że Natali spodziewa się dziecka.

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×