"Zniewolona" odcinek 27. Katierina ucieknie do Besarabii? Lidia ponownie pokazuje swoje okrucieństwo! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Katierina cierpi w niewoli u bezwzględnej Lidii. Kobieta znęca się nad nią i Katia przeżyła tylko cudem. W 27. odcinku serialu "Zniewolona" Katia dostanie propozycję ucieczki do Besarabii. Co ona na to? Sprawdź, co wydarzy się w 27. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 27. (sezon 2.) w poniedziałek, 5.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) przeżywa prawdziwe piekło u Lidii (Ksenia Miszina). Ledwo uszła z życiem po tym, jak zostało skatowana. Uratowała ją Jarosława, pojąc ziołami, dzięki czemu Katia mogła wyjść pracować na pole. Jednocześnie Lidia zaczęła tracić zmysły. Zaczęła opiekować się spalonym portretem Aleksieja jak żywym człowiekiem. Podczas kolacji z Sofią urządziła scenę, w czasie której znowu psychicznie i fizycznie znęcała się nad Katią.

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

W 27. odcinku serialu "Zniewolona" Stiepan proponuje Katierinie ucieczkę do Besarabii, ale dziewczyna odmawia. Boi się o los Jarosławy i jej rodziny. Czerwinski (Stanisław Bokłan) jest rozczarowany dochodami z majątku. Poleca Jakowowi za wszelką cenę je podnieść. Nie ufa mu i każe, by Łukjan zliczył i spisał przywiezione przez chłopów produkty. Jakow prosi Halinę, by ukradła notatnik Łukjana. Lidia żąda zwrotu wszystkich pieniędzy, którymi przez lata wspierała Sofię. Sofia pozbywa się ostatnich oszczędności, by spłacić dług. Przekazuje je przez Nikołaja, przyjaciela Aloszy. Prosi go także o pomoc w odzyskaniu Katii. Ale jego wysiłki są także bezskuteczne.

Nikołaj namawia Katię, by w imieniu wszystkich chłopów napisała skargę do marszałka szlachty. Malarz przynosi odnowiony portret. Widnieje na nim tylko Alosza, co doprowadza Lidię do furii. Niemniej znów zaczyna traktować go jak żywego człowieka. Kładzie do łóżka i zasłania zasłony, by mąż mógł się wyspać. Z podwórka dochodzą głosy roześmianej dziewczyny. Wściekła Lidia każe ją wychłostać i sprzedać na rynku. Halina odwiedza ubogą chatę Panasa, rozmawia z jego chorą matką i malutkim bratem. Dowiaduje się, że nędza tych ludzi jest skutkiem wysokich czynszów, które muszą spłacać panu.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×