"Zniewolona" odcinek 28. Katia pogrzebana żywcem! Chłopi buntują się przeciwko Lidii! Stiepan umiera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Katierina cudem uniknęła śmierci po ciężkim pobiciu. W 28. odcinku serialu "Zniewolona" dziewczyn ponownie narazi się na gniew tracącej zmysły Lidii. Sprawdź, co wydarzy się w 28. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 28. (sezon 2.) we wtorek, 6.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Stiepan chciał namówić Katierinę (Katerina Kowalczuk) na ucieczkę do Besarabii. Ona jednak odmówiła. Z kolei Nikołaj chciał, aby Katia w imieniu wszystkich chłopów napisała skargę na Lidię (Ksenia Miszina) do marszałka szlachty. Malarz przyniósł Lidii odnowiony portret. Widnieje na nim tylko Alosza, co doprowadziło Lidię do kolejnej furii.

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

W 28. odcinku serialu "Zniewolona" Jarosława urodziła córeczkę i zaproponowała Katii, by ta została jej matką chrzestną. Natalie chce urządzić pokoik dla dziecka, ale spotyka się ze stanowczym sprzeciwem Girgorija (Michaił Gawriłow), który staje się coraz bardziej oschły w stosunku do żony. Chłopi piszą skargę, wyliczając wszystkie okrucieństwa Lidii Szefer. Nikołaj przekazuje ją marszałkowi szlachty, który wzywa dziedziczkę na rozmowę. Halina wykrada Łukjanowi notatnik i przekazuje go Jakowowi. Jakow fałszuje zapiski. W obu posiadłościach trwają przygotowania do dożynek.

Katierina wykorzystuje nieobecność Lidii i odwiedza grób Aleksieja (Ołeksij Jarosławko). Lidia zastaje ją tam i wściekła każe żywcem zakopać w ziemi. Rozpoczynają się dożynki. W posiadłości Czerwinskich wybucha bunt. Grigorijowi udaje się uspokoić tłum rozwścieczonych włościan, obwiniając o wszystko Jakowa. Wśród poddanych Lidii rozchodzi się wiadomość, że pani zakopała żywcem Katarzynę. Chłopi mordują Zachara i podpalają dom, w którym ukryła się Lidia. Stiepan wbiega za nią. Z płonącego budynku wyprowadza go Nazar. Ciężko poparzony Stiepan umiera.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×