"Zniewolona" odcinek 30. Katerina wyrusza w podróż do Kijowa. Wycieńczona mdleje na ulicy! Co z nią będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Katerinie udało się uniknąć pogrzebania żywcem, dziewczyna musi prosić o pomoc Nikołaja. Ten wyprawia ją w podróż do Kijowa. Co ją tam czeka? Czy uda się jej dotrzeć bezpiecznie w wyznaczone miejsce? Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 30. (sezon 2.) w piątek, 9.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) nie została pogrzebana żywcem, ale po traumatycznych przeżyciach, serialowa zniewolona będzie zmuszona prosić o pomoc Nikołaja. W 30. odcinku serialu "Zniewolona prawdę o losie dziewczyny pozna również Grigorij. Po tym jak nie znajdzie jej ciała w mogile, zbierze ludzi i zarządzi poszukiwania. Katieriny nie uda mu się jednak odnaleźć. Wtedy Grigorij postanowi kupić majątek Szeferów. W tym celu będzie zabiegał o pożyczkę w banku.

Katierina jednak żyje i poznaje prawdę o śmierci AleksiejaZobacz więcej

Orysia W 30. odcinku serialu "Zniewolona będzie zajmować się poparzonym Nazarem. W przypływie emocji chłopak oświadczy się jej, ale dziewczyna odrzuci jego propozycję.

Tymczasem Katierina dotrze w końcu do domu Nikołaja. Ten da jej pieniądze i list polecający. Katierina przy okazji dowie się również, że śmierć Aleksieja nie była samobójstwem. Ze zdobytymi informacjami, dziewczyna wyruszy w podróż do Kijowa. Daleka droga da się jej jednak we znaki. Wycieńczona podróżą Katierina zemdleje w końcu na ulicy.

Co z nią będzie? Kto jej pomoże w Kijowie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×