"Zniewolona" odcinek 33. Katia świadkiem morderstwa w domu publicznym! Kto zginął?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Katierina wciąż przebywa w domu publicznym. W 33. odcinku serialu "Zniewolona" dojdzie do tragedii, której Katia będzie świadkiem! Sprawdź, co wydarzy się w 33. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 33. (sezon 2.) w poniedziałek, 12.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) trafiła do domu uciech. Grigorij (Michaił Gawriłow) zaangażował policję w celu odnalezienia Katieriny. Mężczyzna nie może już wytrzymać z żoną i coraz bardziej nadużywa narkotyków. Nikołaj Doroszenko także szuka Katii i chce wyjaśnić sprawę śmierci Aleksieja Kosacza (Ołeksij Jarosławko). Katia próbuje za wszelką cenę wydostać się z lupanaru.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

W 33. odcinku serialu "Zniewolona" Madame na prośbę holenderskiego dziwaka pokazuje mu Katierinę. Ten jest zachwycony. W domu uciech dochodzi do tragedii. Zwyrodnialec - inspektor policji - zabija Wasilinkę. Katia widziała zabójcę, chce zawiadomić policję. Na prośbę Madame nie robi tego.

Katierina ciągle ma nadzieję, że uzyska odpowiedź na wysyłane do przyjaciół listy i pomoc w wyzwoleniu się ze szponów Madame. W Czerwince Grigorij nadużywa morfiny oraz opium i zaczyna poważnie chorować. Jak sobie z tym poradzi jego żona Natalia (Anna Sagaydachnaya)? Orysia pielęgnuje poparzonego Nazara (Taras Tsymbaluk). Czy zdobędzie serce przystojnego kowala?

Taras Tsymbaluk już rozkochał w sobie Polki! Zobaczcie, jak serialowy Nazar wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×