"Zniewolona" odcinek 34. Zabójca wraca i szantażuje Madame! Katia znowu jest w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Katierina była świadkiem morderstwa w domu publicznym, do którego trafiła. W 34. odcinku serialu "Zniewolona" zabójca wróci! Czy to oznacza, że Katia znowu jest w niebezpieczeństwie? Sprawdź, co wydarzy się w 34. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 34. (sezon 2.) we wtorek, 13.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Zwyrodnialec - inspektor policji - zabił Wasilinkę. Katia (Katerina Kowalczuk) widziała zabójcę, chciała nawet zawiadomić policję, ale na prośbę Madame nie zrobiła tego. W Czerwince Grigorij (Michaił Gawriłow) nadużywa morfiny oraz opium i zaczął poważnie chorować.

Katia świadkiem morderstwa w domu publicznym! Kto zginął?!Zobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Zniewolona" po śmierci Wasilinki w domu uciech, Katia, jako świadek tego wydarzenia, jest w niebezpieczeństwie. Zabójca wraca na miejsce zbrodni i szantażuje właścicielkę domu. Grigorij Czerwinski wykupuje w okolicznych gazetach ogłoszenia z portretem Katii. Dziewczyna jest coraz bardziej osaczona. Sprytny plan Jakowa, by pozbyć się ciężarnej Halki, ziszcza się. W majątku Czerwinskich odbywają się jej huczne zaślubiny z Panasem.

Grigorij staje się coraz bardziej uzależniony od morfiny. Podczas jednego z narkotykowych przywidzeń nawiedza go martwy Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko), z raną w okolicy serca. Grigorij jest przerażony. Natalia (Anna Sagaydachnaya) żąda, żeby mąż się leczył.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×