"Zniewolona" odcinek 36. Katia zgwałcona przez Holendra! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 36. odcinku "Zniewolonej" Madame więzi Katię i sprzedaje ją Holendrowi. Mężczyzna gwałci Katierinę. Sprawdź, co się wydarzy w 36. odcinku "Zniewolonej".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 36. (sezon 2.) w piątek, 16.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) znów znalazła się w tarapatach, kiedy próbowała szantażować mordercę Wasilki. W gazetach pojawił się jej portret i dziewczyna podjęła się kolejnej próby ucieczki z domu publicznego. Niestety znowu jej się nie udało.

Ucieczka Katii z domu publicznego! Uda się jej tym razem?Zobacz więcej

W 36. odcinku serialu "Zniewolona" Madame Makarowa, właścicielka domu uciech, i Potap przetrzymują Katię w zamknięciu. Makarowa rezerwuje Katię dla bogatego Holendra, który dziwne wymagania: chce, by Katia zachowywała się jak dziecko i ofiarowała mu swoją niewinność.

Katia odurzona przez Makarową środkami nasennymi zmieszanymi z alkoholem pada ofiarą Holendra. Mężczyzna gwałci dziewczynę, ale Katierina ostatkiem sił ucieka. Podczas ucieczki z pokoju Holendra, wpada na Andrieja Żadana, który wybawia ją z opresji.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Jakow załatwia Panasowi wezwanie do wojska, mimo obowiązującego rozkazu cara, by nie werbować nowych rekrutów. W Czerwince rozchodzą się wieści o zdradzie Halki. Wściekły i zraniony Panas chce ją wyrzucić z domu, ale nagle zjawiają się wojskowi i wcielają Panasa do wojska.

Natalie postanawia wybaczyć mężowi jego agresywne zachowanie. Podczas rozmowy z Grigorijem dochodzi do poronienia. Mężczyzna wzywa lekarza, który ratuje życie Natalie, ale jednocześnie informuje, że kobieta już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×