"Zniewolona" odcinek 37. Katia ucieka od Madame i zostaje guwernantką! Grigorij popada w obłęd! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Katierinie udaje się w końcu uciec od Madame. Dziewczyna zdobywa też posadę guwernantki! Czy to koniec jej niedoli? Sprawdź streszczenie 37. odcinka serialu "Zniewolona". Co czeka pozostałych bohaterów ukraińskiego serialu w kolejnym odcinku?

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 37. (sezon 2.) w sobotę, 17.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Po tym jak Madame sprzedała Katię Holendrowi, dziewczyna znowu znalazła się w niebezpieczeństwie! Odurzona lekami i alkoholem padła ofiarą mężczyzny, który ją zgwałcił. Ostatecznie Katierinie udało się jednak uciec od swojego oprawcy. Pomógł jej w tym Żadan, ale dziewczyna i tak zdecydowała się na ucieczkę!

Jak kończy się serial o pięknej Katierinie? Co wydarzy się w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

W 37. odcinku serialu "Zniewolona" Holender awanturuje się w domu uciech. Mężczyzna twierdzi, że został oszukany. Sytuację próbuje załagodzić Andriej Żadan, który spłaca go z nadwyżką organizuje dla niego wystawną zabawę. Niedługo potem Andriej przekonuje Makarową, by uwolniła Katię.

Kiedy Katia poznaje prawdę, boi się, że Żadan pomógł jej, bo sam chce ją wykorzystać. Przerażona postanawia uciec! Z listem polecającym od Nikołaja dziewczyna dociera w końcu do domu Korieniewych, gdzie dostaje posadę guwernantki ich syna - Wołodii.

Spotkanie z aktorami i wizyta na planie serialu w "Alarmie"Zobacz więcej

Tymczasem, gdy ojciec Natalii dowiaduje się o ogłoszeniu w gazecie, jedzie do Czerwinki i robi awanturę Grigorijowi. Córka prosi dyskretnie ojca, aby zabrał ją do domu. Po jej odejściu Grigorij popada w obłęd i uzależnienie od alkoholu. Mężczyzna zapowiada, że zrobi wszystko, by odnaleźć Katię.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×