"Zniewolona" odcinek 38. Katia poszukiwana przez Grigorija! Mężczyzna ją znajdzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 38. odcinek serialu "Zniewolona". Katia jest poszukiwana przez Grigorija, ale to nie jedyne jej kłopoty... Sprawdźcie, co wydarzy się w 38. odcinku serialu "Zniewolona".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 38. (sezon 2.) w niedzielę, 18.08.2019 o godzinie 20:15 w TVP1 - sprawdź program tv

W 38. odcinku serialu "Zniewolona" Grigorij (Michaił Gawryłow) szuka Katieriny (Katerina Kowalczuk). Otrzymuje informację, gdzie przebywa dziewczyna. Natychmiast po nią wyrusza.

Katia ma zatarg z wicegubernatorem, który chce ją zwolnić z pracy. Wyjawia Jelenie swój sekret. Dom Korieniewów odwiedza Nikołaj. Ani Jelena, ani on nie potrafią ukryć swych uczuć do siebie. Ponieważ Natalia nie może mieć dzieci, Aleksander nie wypłaca Grigorijowi posagu. Wściekły Czerwinski odsyła rzeczy żony do Nieżyna.

Katia ucieka od Madame i zostaje guwernantką! Grigorij popada w obłęd!Zobacz więcej

Jakow zabiera nowej rodzinie Halki krowę i pieniądze. Halka próbuje pójść w najmy, ale nikt nie chce jej zatrudnić. Idzie do domu pana, by wbrew obietnicy złożonej Afanasijowi, ukraść trochę jedzenia. Przyłapuje ją Pawlina.

Żadan finansuje Oldze fabrykę perfum. Spotyka się to z ostrym sprzeciwem jej ojca, który każe córce wyjść za mąż do Bożego Narodzenia. Olga odwiedza Żadana w szpitalu i daje mu do zrozumienia, że swą przyszłość widzi u jego boku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elam50 (gość)

    Prymitywny naiwny nieprawdziwy. Rosja w tamtym okresie byla brudna zacofana prymitywna. Kto sprowadza takie badziewie.

    19.08.2019 00:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×