"Zniewolona" odcinek 39. Żadan rozpoznaję Katię! Natalia wstępuje do klasztoru [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 39. odcinek serialu "Zniewolona". Żadan rozpoznaję Katię! Dostrzegł w niej dziewczynę z domu publicznego... Natalia, wbrew woli ojca, chce wstąpić do klasztoru! Jak zareaguje jej ojciec? Sprawdźcie, co wydarzy się w 39. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 39. (sezon 2.) w poniedziałek, 19.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

W 39. odcinku serialu "Zniewolona" Grigorij (Michaił Gawryłow) cały czas szuka Katieriny (Katerina Kowalczuk). Otrzymuje wiele fałszywych wiadomości, jeden list jednak budzi w nim nadzieję.

Katia poszukiwana przez Grigorija! Mężczyzna ją znajdzie?Zobacz więcej

Katierina przygotowuje Wołodię do występu przed ojcem chrzestnym chłopca. Okazuje się, że jest nim Andriej Żadan, który rozpoznaje w Katii dziewczynę z domu publicznego. Wieczorem u Korieniewów zbiera się śmietanka towarzystwa. Olga demonstruje swe feministyczne poglądy. Jelena i Nikołaj dają się przyłapać Katierinie w niezręcznej sytuacji.

Udręczona Natalia, wbrew woli ojca, postanawia wstąpić do klasztoru. Orysia wraca do Czerwinki. Halina zatrudnia się jako najmitka w odległym chutorze. Pracuje bardzo ciężko mimo zaawansowanej ciąży. Prosi także Nazara, by wziął Oleksa do pomocy i wyuczył chłopca na kowala.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×