"Zniewolona" odcinek 40. Żadan chce wyrzucić Katię z domu Korieniewa! Chory Grigorij spotyka Katię! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 40. odcinek serialu "Zniewolona", który zapowiada się niezwykle emocjonująco! Żadan chce wyrzucić Katię z domu Korieniewa! Chory Grigorij spotyka Katię! Będzie się działo! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 40. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 40. (sezon 2.) we wtorek, 20.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

W 40. odcinku serialu "Zniewolona" Andriej Żadan (Maksim Radugin), ojciec chrzestny syna wicegubernatora, obraża Katię (Katerina Kowalczuk) i żąda by dziewczyna ze względu na swoją przeszłość natychmiast opuściła dom Korieniewa. Co zrobi Katierina?

Nikołaj (Mark Drobot) znajduje Rieszetnikowa umierającego w przytułku. Czy namówi go do zeznań przeciwko Grigorijowi (Michaił Gawryłow)? Nikołaj często spotyka żonę wicegubernatora. Czy poradzi sobie z miłością do niej?

ART[/74575]

Grigorij dociera do madame Makarowej, ale niczego nie dowiaduje się o Kati. Kadosznikow zabiera go na bal u wicegubernatora. Grigorij na balu spostrzega Katię. Jest chory, traci przytomność. Lekarz stwierdza u Grigorija silny stan zapalny w nodze, co grozi gangreną. Dlaczego Grigorij tak usilnie broni się przed lekarzem i szpitalem?

Czy Grigorijowi uda się zabrać Katię do Czerwinki? Czy Żadan przeprosi Katię za swoje paskudne zachowanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×