"Zniewolona" odcinek 42. Olga Płatonowa zazdrosna o Katię! Wyda ją Grigorijowi, aby być z Żadanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Doroszenko i Żadan pomogli Katii uciec. W 42. odcinku serialu "Zniewolona" Olga Płatonowa dowie się, że u Andrieja jest młoda dziewczyna! Sprawdź, co się wydarzy w 42. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 42. (sezon 2.) w piątek, 23.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Nikołaj Doroszenko (Mark Drobot) postanowił ukryć Katię (Katerina Kowalczuk) przed zdesperowanym Grigorijem (Michaił Gawryłow). Pomógł mu w tym Andriej Żadan (Maksim Radugin), który po raz pierwszy pocałował Katię!

Pierwszy pocałunek Katii i Żadana! Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

W 42. odcinku serialu "Zniewolona" Katierina ukrywa się w domu Żadana. Kupiec, którego Grigorij Czerwinskij poznał w drodze z Kijowa, sprowadza do Czerwinki sektę. Sprytny przywódca sekty owija sobie Grigorija wokół palca. Czy wyleczy Grigorija z nękających go demonów?

Nikołaj postanawia rozwiązać sprawę swojej wielkiej miłości. Postanawia być razem z żoną wicegubernatora. Czy mu się to uda? Jak rozwiąże sprawę z Jegrem Rieszetnikowem? Olga Płatonowa, stara się, by Andrzej Żadan jej się oświadczył. Dowiaduje się, że u Żadana mieszka młoda kobieta. Postanawia sprawdzić, kto to jest. Rozpoznaje w Katierinie guwernantkę Korieniewów.

Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowienko już w Polsce! Zobacz zdjęcia z powitania na lotnisku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×