"Zniewolona" odcinek 45. Olga zostawia Żadana! Katia zostanie zamordowana przez członków sekty? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 45. odcinek serialu "Zniewolona". Czeka nas epizod pełen emocji! Olga zostawia Żadana! Katia zostanie zamordowana przez członków sekty? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 45. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 45. (sezon 2.) w poniedziałek, 26.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

W 45. odcinku serialu "Zniewolona" Andriej Żadan, opuściwszy swoje przyjęcie zaręczynowe, poszukuje porwanej Katii (Katerina Kowalczuk). Niestety, trop się urywa.

Wkrótce po przyjęciu wychodzi na jaw prawda, że wicegubernator Korieniew, a jednocześnie chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Ta informacja - na jego życzenie - była skrzętnie ukrywana przez lekarzy. Nikołaj rozmawia z młynarzem, który opowiada mu, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwinskiego z Aleksiejem Kosaczem we młynie.

Katia zostaje porwana! Żadan mówi Oldze, że jej nie kocha!Zobacz więcej

Halka, po narodzinach córki, godzi się z Afanasijem. Olga wycofuje się z narzeczeństwa z Andriejem Żadanem. Przekazuje mu też informację o porywaczu, który zawozi Katię do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę.

Zadomowieni w Czerwince członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła, postanawiają więc, że Katia stanie się żywą ofiarą podczas organizowanego przez nich obrzędu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×