"Zniewolona" odcinek 46. Skopcy wypędzają z Katieriny demony! Jak Grigorij będzie zachowywać się po morfinie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 46. odcinek serialu "Zniewolona". Katierina zostanie zabita? Jak Grigorij będzie zachowywać się po morfinie? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 46. odcinku "Zniewolonej".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 46. (sezon 2.) we wtorek, 27.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

W 46. odcinku serialu "Zniewolona" Katierina (Katerina Kowalczuk) jest w Czerwince. Sekciarze – Skopcy- rzezańcy uważają, że jest wcieleniem zła i wypędzają z niej demony.

Jak zachowuje się wobec Katieriny Grigorij (Michaił Gawriłow)? Młody Czerwinski po morfinie jednak znów ma widzenia, noga mu dokucza, prosi więc przywódcę sekty o pomoc. Ma też inne poważne kłopoty. Majątek jest w opłakanym stanie. Okoliczni właściciele przy pomocy wygnanego Jaszki chcą go rozdrapać bez licytacji.

Olga zostawia Żadana! Katia zostanie zamordowana przez członków sekty?Zobacz więcej

Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Jego siostra Natalia jest obrażona na brata.

Tymczasem skopcy postanawiają usunąć główny powód męczarni i grzechów Grigorija. Porywają Katię i wywożą ją. Co zamierzają z nią zrobić? Śledzi ich mały Oleksa, braciszek męża Halki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Piękny serial.Baśniową opowieścią zostaliśmy zniewoleni na 2 miesiące.Genialna obsada od głównych ról po Pawlinę,Orysię i Łukiana. Najpiękniejszy Żadan. Piękne lato 2019 z TVP.

    27.08.2019 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×