"Zniewolona" odcinek 47. Żadan uwalnia Katierinę! Poważne kłopoty Grigorija! Prawda wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 47. odcinek serialu "Zniewolona", co oznacza, że zakończenie serialu już jest naprawdę blisko! Żadan uwalnia Katierinę! Poważne kłopoty Grigorija! Prawda wyjdzie na jaw? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w przedostatnim odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 47. (sezon 2.) w środę, 28.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

W 47. odcinku serialu "Zniewolona" Żadan i poddani Czerwinskiego rozprawiają się z sektą Skopców. Dwóch z nich przetrzymuje Katierinę (Katerina Kowalczuk). Dziewczyna zostaje uwolniona, jednakże podczas ucieczki wpada do lodowatej wody. Ciężko choruje. Zajmuje się nią ranny Żadan.

Skopcy wypędzają z Katieriny demony! Jak Grigorij będzie zachowywać się po morfinie?Zobacz więcej

Grigorij (Michaił Gawriłow) przechodzi operację, podczas której chirurg wyjmuje z jego nogi kulę. Teraz staje się jasne, że pocisk nie jest angielski i że Grigorij sam się postrzelił. Musi stawić się na przesłuchanie przed zgromadzeniem szlacheckim. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciach do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia.

Katierina z Żadanem chcą wyjechać z domu Czerwinskich. Na ich drodze staje Susłow, który zamierza kupić majątek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • misia (gość)

  aż szkoda że już się kończy

  29.08.2019 17:20
 • Sylwia (gość)

  mam nadzieje na 3 sezon zniewolonej superowe odcinki ukraińskie postacie ludzie fajni superowa Katerina i pozostali.

  29.08.2019 17:08
 • Julia (gość)

  Jak do tej pory -to tylko Tureckie seriale a tak głupie -i wreszcie coś pięknego -prawdziwy dramat ....i radość -tyle okrucieństwa ale i tak było -to prawda .....

  29.08.2019 08:37
 • Gość (gość)

  Dawno już w jednym filmie nie zaprezentowano tylu szubrawców i zwyrodnialców. Film trzyma w napięciu i rzeczywiście ukazuje przesądy, zabobony oraz korupcję i nieudolność rasy "panów". Trudno uwierzyć, że niewolnictwo było możliwe, choć pewnie do dzisiaj ma miejsce. A jest to niewolnictwo ekonomiczne, bo ono daje władzę jednych nad innymi.

  28.08.2019 22:44
 • Ada (gość)

  Kończą się wakacje.Jednym z miłych akcentów były wieczory z ukraińskim serialem Zniewolona. Straszna historia,bajkowa scenografia,genialna obsada.Najpiękniejszy Żadan.Zastanawiam się tylko dlaczego główny bohater,postać negatywna nosi polskobrzmiące nazwisko.Mam nadzieję,że nie ma żadnych podtekstów.

  28.08.2019 20:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×