"Zniewolona". Polska aktorka krytykuje ukraińską produkcję! To serial nieodpowiedni dla młodych widzów?

"Zniewolona" to serial nieodpowiedni dla młodych widzów? Tak twierdzi Magdalena Wróbel, polska aktorka znana m.in. z "Dziewczyn ze Lwowa", z którą redakcja serwisu Telemagazyn.pl rozmawiała podczas konferencji ramówkowej TVP na jesień 2019.

Multimedia

"Zniewolona" to jedna z najgłośniejszych serialowych premier tego roku i niekwestionowany wakacyjny hit TVP. Kostiumowa produkcja wzbudziła w polskich widzach bardzo pozytywne emocje. Kolejne odcinki ukraińskiego serialu z Kateriną Kowalczuk w roli głównej biją rekordy oglądalności, a prezes Telewizji Polskiej zaplanował nawet emisję powtórek "Zniewolonej".

3. sezon serialu powstanie? Katerina Kowalczuk ujawnia prawdę!Zobacz więcej

Do fenomenu "Zniewolonej" z lekkim dystansem podchodzi jednak odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Magdalena Wróbel w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznała, że "Zniewolona" nie jest odpowiednim serialem dla niektórych widzów, a w szczególności młodych dziewczyn. Dlaczego? Zobacz naszą rozmowę z aktorką na temat serialu "Zniewolona".

Zobacz galerię

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Katerina Kowalczuk zatańczy w "Dance, dance, dance"? Trwają negocjacje!Zobacz więcej

"ZNIEWOLONA" - KIEDY POWTÓRKI SERIALU?

Pierwszy odcinek "Zniewolonej" zostanie wyemitowana na antenie TVP1 już we wtorek, 3 września o godzinie 21:00! Serial zostanie powtórzony od początku, a kolejne odcinki "Zniewolonej" będzie można oglądać w każdy wtorek o godzinie 21:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Dno jak ludzie moga ogladac takie dyrdymaly (gość)

    Dno jak ludzie moga ogladac takie dyrdymaly

    02.09.2019 03:37
  • Justyna (gość)

    Zniewolona bardzo dobry film interesujący ciekawy czekam na powtórki drugiego nie znam ani pani aktorki

    01.09.2019 23:53
  • Eli (gość)

    Zakonczenie banalne, ostatnie odcinki fatalne, jakosc koncowki swiadczy o filmowaniu juz tylko na sile. Szkoda, mozna bylo zakonczyc i skonczyc. Widac brak pomyslu na dalsza czesc.

    01.09.2019 21:40
  • niestety (gość)

    Wróbelku zazdrość ci pośladki ściska. Nie umiałabys tak zagrać.I tyle w temacie.

    01.09.2019 17:32
  • Ja (gość)

    Zazdrość stoi za tą panią! Serial Zniewolona ogląda sie dobrze, jest ciekawy. Dziewczyny ze Lwowa nudne!

    01.09.2019 16:55
  • Lenka (gość)

    Zwyczajna zazdrość przemawia przez tą Panią 😉 i tyle w temacie.

    01.09.2019 14:56
  • lolo (gość)

    Lepszy seriale dla młodych pewnie w TVNazi jak "Szkoła" i inne podobne .Tam to dopiero poziom demoralizacji młodzieży.

    01.09.2019 10:58
  • Gabi (gość)

    A ja proszę o polskie seriale a nie ukraińskie. Nie chce słyszeć tego języka i widzieć tych aktorów .

    01.09.2019 08:38
  • Kasia (gość)

    Na lato dobry!

    01.09.2019 08:13
  • Irma (gość)

    Jak zwykle przez co po niektórych aktorów przemawia zazdrosć, film jest świetny ,super nagrany i odpowiedni aktorzy w swoich kwestiach ,swietnie zagrany film aktorzy, mowe mi podjęło jak świetnie potrafili zagrać👍😂😀😀😀

    01.09.2019 07:06
  • Rena (gość)

    oglądałam ten serial z dużym zainteresowaniem. Serial porusza sprawy z przeszłości, o których niechętnie się mówi, krytykuje się kraje Ameryki, że sprowadzili sobie z Afryki ludzi do roboty - niewolników. A tu w Europie chłopi pańszczyźniani byli ludźmi II kategorii - białymi niewolnikami przypisani do ziemi z brakiem możliwości poruszania się dalej od swojej wsi bez pozwolenia wszechmogącego Pana włościanina na latyfundiach tylko pole i chata. Powiecie, takie czasy, owszem czasy ale nie krytykujcie Amerykan za to że chcieli darmową siłę roboczą. Serial bardzo mi się podobał i jako zwykły widz mogę tylko wyrazić o doskonałym kunszcie zawodowym Katieriny Kowalczuk i nie tylko. Trzeba umieć żeby tak zagrać. A krytyka naszej aktorce Pani Wróbel to chyba ża du-pę ściska. Zakończenie takie jakby jeszcze coś miało się zdarzyć dalej, może jednak Andriej przeżyje a Katia pójdzie na studia lekarskie. Chociaż nawet gdyby... to po śmierci męża jest Pani Żadan i cały majątek należy do niej ...ale co po tym jej samej. Chciałabym jeszcze to nie może się tak skończyć.

    31.08.2019 21:52
  • ANNA (gość)

    ...ręce opadają jak się słyszy takie wypowiedzi ''gwiazd''. Zniewolona to dobrze zagrana historia ludzkich namiętności. A o wrażliwość młodych panien byłbym na miejscu ''gwiazdy'' spokojna.

    31.08.2019 19:21
  • Mewa (gość)

    To chyba tylko zazdrość przemawia przez Pania Wróbel która jest kiepską aktorką w kiepskim serialu.Zazdtosci Katarzynie Kowalczuk urody lekkości ,oraz takiego dziewczęcego wdzięku Pani Magdzie tego brak zresztą innym dziewczynom grającym wtym gniocie o dziewczynach że Lwowa też

    31.08.2019 17:30
  • Dupa007 (gość)

    Końcówka jest ch**owa

    31.08.2019 17:26
  • Alina (gość)

    Oczywiście, że nieodpowiedni dla młodych widzów. Po niektórych wulgarnych komentarzach to widać. Przemoc nie powinna być pokazywana w sposób atrakcyjny, rozrywkowy, a taki jest ten serial.

    31.08.2019 16:39
  • Eeerrrr (gość)

    Okrutny serial. Dno.

    30.08.2019 23:46
  • Franek (gość)

    Weź Ty się Wróblówna w łeb pier.......

    30.08.2019 23:22
  • Olka (gość)

    DzL to jest dopiero skiepszczony serial, Pan Brutter dobrze go wymyślił, ale potem oddał w złe ręce.

    30.08.2019 22:32
  • Jan (gość)

    Żal dupę tej pani ściska z zazdrości.

    30.08.2019 21:26