"Zniewolona". Polskie wątki w nowym sezonie serialu! Kto wcieli się w polskiego księcia?

Doskonałe wieści dla wszystkich wielbicieli ukraińskiego serialu "Zniewolona". Trwają właśnie prace nad 3. sezonem popularnej produkcji i wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach serialu nie zabraknie polskich wątków!

Multimedia

"Zniewolona" to serial, który pokochali Polacy. Widzowie z uwielbieniem oglądali kolejne odcinki dramatycznej historii Katii, która walczy o swoją wolność oraz miłość.

Niestety, w nowych odcinkach "Zniewolonej" zabraknie Kateriny Kowalczuk, która postanowiła poświęcić się nowym projektom. Wszystko wskazuje na to, że rosyjską aktorkę zastąpi Sonia Priss.

Powstanie 3. i 4. sezon serialu! Żadan jednak żyje? W obsadzie znajdą się Polacy?Zobacz więcej

Właśnie trwają prace nad 3. sezonem "Zniewolonej" i w nowych odcinkach nie zabraknie polskich wątków! Scenarzyści zapewniają, że w 3. sezonie pojawi się polski książę, w którego wcieli się Siergiej Strelnikow. Polscy widzowie tego aktora mogą znać z polskiego serialu "Zasada przyjemności".

Twórcy zapowiadają, że polski książę nie tylko zauroczy się w głównej bohaterce, ale też rozwikła zagadkę Andrieja Żadana! Będzie się działo!

Czy w "Zniewolonej" pojawią się polscy aktorzy? Tego jeszcze nie wiemy. Kiedy premiera nowych odcinków? Spekuluje się, że te mogą trafić na antenę TVP już jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna c (gość)

    😄😄😄😄

    12.06.2021 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×