"Zniewolona". Powstanie 3. i 4. sezon serialu! Żadan jednak żyje? W obsadzie znajdą się Polacy?

Mamy doskonałe wiadomości dla wszystkich fanów ukraińskiego serialu "Zniewolona". Jak poinformowała Telewizja Polska za pośrednictwem programu "Alarm" - powstanie 3. i 4. sezon serialu "Zniewolona"! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"ZNIEWOLONA" - NOWE ODCINKI

Reporterzy programu "Alarm" wybrali się na Ukrainę, gdzie spotkali się z przedstawicielami stacji telewizyjnej STB. Jak potwierdziła dyrektor stacji, Ludmiła Siemczuk powstaną jeszcze dwa sezony serialu "Zniewolona"!

W 3. sezonie serialu "Zniewolona" będziemy obserwować dalsze losy Katii (Katerina Kowalczuk). W finale 2. sezonu Żadan (Maksim Radugin) zostaje pchnięty nożem przez zamaskowanego zamachowca. Wszyscy widzowie założyli, że Katia ponownie będzie nieszczęśliwa, gdyż jej kolejny ukochany zostanie zabity, ale scenarzystka serialu nie wyklucza, że Żadan przeżyje! Nikt nie mówił, że Żadan zginął. Być może został jedynie ciężko ranny - powiedziała autorka serialu.

Wiktoria Gąsiewska zastąpi Katerinę Kowalczuk w 3. sezonie ukraińskiego serialu?Zobacz więcej

Kto stoi za zamachem na Żadana? Czy ta osoba była zamieszana w morderstwo Kosacza (Aleksiej Jaworenko)? Tę zagadkę będzie Katii pomagał rozwiązać Polak, Stefan Jabłoniewski. Kto go zagra? Tego jeszcze nie wiemy, ale jak zapewnia Ludmiła Siemczuk, serial stanie się bliższy Polsce. Wiele wskazuje na to, że Stefan może stać się nową miłością Katii!

Czy z tej miłości zrodzi się dziecko? Autorzy serialu lekko to sugerują, gdyż akcja 4. sezonu "Zniewolonej" będzie przesunięta w czasie i główną bohaterką nie będzie już Katia, lecz postać blisko z nią powiązana. Być może - jej syn bądź córka!

Data premiery nowych odcinków "Zniewolonej" jeszcze nie jest znana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kk (gość)

  Do Fanki PEWNIE BEZ ŻADANA NIE OGLĄDAMY!!! po drugie jak piszą kolejna miłość Katii?? Która to już??? Z tego wynika Andriej nie przeżył jak będzie nowa miłość gł.bohaterki...?? Kompletnie bez sensu

  28.12.2019 23:26
 • Fanka (gość)

  Bez zadana nie oglądamy !!!!

  28.12.2019 22:41
 • Kk (gość)

  No obyczaj bylo jak piszesz Wiera ale i tak to jest mega wymyślanie i dużo ludzi raczej nie będzie oglądać tych serii. Wielka szkoda...

  28.12.2019 22:25
 • Kk (gość)

  Ale wymyślanie...jak Andriej nie przeżyje to serialu nie oglądam....Obawiam się że na maksa wymyślają...Niestety

  28.12.2019 22:16
 • Wiera (gość)

  Mam nadzieję że Kasia zostanie z żadamem. A zadam tylko ciężko ranny. Polak nie musi zostać jej kochankiem ale przyjaciem obojga.

  28.12.2019 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×