"Zniewolona" powtórki. Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?

Ukraiński serial "Zniewolona" okazał się ogromnym hitem, który bije rekordy popularności w ramówce TVP1. Zapewne większość widzów nie rozpoczęła oglądać "Zniewolonej" od 1. odcinka, dlatego podpowiemy, gdzie można obejrzeć przegapione epizody!

Multimedia

"ZNIEWOLONA" POWTÓRKI

Jeżeli szukacie powtórek serialu "Zniewolona" w telewizji, to niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości. Telewizja Polska na razie nie wyemituje w telewizji powtórek kolejnych odcinków "Zniewolonej". Niewykluczone, że za jakiś czas to się zmieni, ale na razie bieżące odcinki "Zniewolonej" można oglądać w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o 20:35 oraz w soboty i niedziele o godzinie 20:15 na antenie TVP1.

Polscy widzowie pokochają rosyjską aktorkę? Kim jest Katerina Kowalczuk?Zobacz więcej

Bardzo prawdopodobne, że wkrótce "Zniewolona" trafi także na inne anteny TVP z kanałem TVP Serialem na czele, gdzie można byłoby obejrzeć "Zniewoloną" od 1. odcinka, jednak na razie są to wyłącznie nasze przypuszczenia.

Jeżeli jednak naprawdę zależy Wam na obejrzeniu przegapionych odcinków "Zniewolonej", to wszystkie do tej pory wyemitowane odcinki znajdziecie w serwisie VOD TVP! W sieci bez przeszkód i legalnie możecie obejrzeć "Zniewoloną" od 1. odcinka.

Lidia próbuje podkupić Katię! Jak zachowają się Czerwińscy? Zobacz więcej

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • iza (gość)

    na Fili.cc jest poki co 16 odcinkow serialu zniewolona

    24.07.2019 17:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×