"Zniewolona". Premiera 2. sezonu w TVP1 wcześniej niż na Ukrainie! Katerina Kowalczuk zaprasza do oglądania!

Drugi sezon "Zniewolonej" będzie miał swoją premierę właśnie w Polsce! TVP1 pokaże nowe odcinki wcześniej niż telewizja ukraińska. Wcielająca się w główną bohaterkę Katerina Kowalczuk zachęca Polaków do oglądania.

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 25. (sezon 2.) w sobotę, 3.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Ukraiński serial "Zniewolona" to hit wakacji. Średnia widownia każdego odcinka to 2,01 mln. W zawiązku z tym Telewizja Polska postanowiła od razu zakupić dwa sezony. Co ciekawe, światowa premiera 2. sezonu odbędzie się właśnie w TVP1, a to oznacza, że Polscy widzowie zobaczą dalsze losy Kateriny wcześniej niż ukraińscy.

Katierina trafia do lochu i zostaje zmaltretowana w pierwszym odcinku 2. sezonu!Zobacz więcej

Wcielająca się w główną rolę Katerina Kowalczuk podzieliła się swoją radością w związku z premierą 2. sezonu ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Poinformowała też, że wie o popularności, jaką "Zniewolona" ma poza granicami Ukrainy.

Ah! Dostałam tak duuużo wspaniałych recenzji z Polski, Litwy, Łotwy i wielu innych krajów. Drodzy widzowie, dajecie mi ogromną radość! Wasze emocje są dla mnie bardzo ważne ❤️

"Zniewoloną" w Polsce będzie można oglądać do końca wakacji. Drugi sezon na Ukrainie zostanie pokazany 2 września.

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Co wydarzy się w ukraińskim serialu?Zobacz więcej

"Zniewolona" - ile ma odcinków?

Serial o pięknej Katierinie ma w oryginale 48 odcinków, które zostały podzielone na dwa sezony. W Polsce pierwszy sezon miał swoją premierę 1 lipca i początkowy był emitowany w TVP1 od poniedziałku do środy o godz. 20:35. Ogromna oglądalność "Zniewolonej" skłoniła władze Telewizji Polskiej do zwiększenia częstotliwości emisji. "Zniewoloną" można oglądać teraz dodatkowo w piątki i soboty (o godz. 20:35) oraz niedziele (o godz. 20:15).

Katerina Kowalczuk w niebezpieczeństwie! Aktorka hitowego ukraińskiego serialu przeżyła chwile grozy na planie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Zniewolona" sezon 2. - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
 • Kinga (gość)

  Lubię kostiumowe filmy.Film ciekawy refleksyjny dobra gra aktorów i pokorny chodź i dramatyczny ale ukazujący mądrość ludzi prostych i głupotę właściwie to szereg ludzkich przywar od dobra po skrajnośći.A nie lubię Polskich filmów gdzie tylko przekleństwo goni przekleństwo lub po mordach się biją.Wyjątkami są historyczne .

  06.08.2019 15:06
 • Anna (gość)

  serial porównywalny z niewolnica Isaura. Te same emocje.

  05.08.2019 20:07
 • Lola (gość)

  Nareszcie po tylu latach można obejrzeć piękny film, z cudowną grą aktorów, podziwiam w tym filmie dosłownie wszystko, dziękuję!

  05.08.2019 10:36
 • Wierny widz (gość)

  Dlaczego nie można oglądać tego filmu we Włoszech na Internecie?

  03.08.2019 18:51
 • Rebeka (gość)

  Poprostu wspaniały serial,i gra aktorów.Przezywam kazdy jeden odcinek razem z bohaterami

  03.08.2019 16:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×