"Zniewolona". Serialowa Lidia Szeffer w "Tańcu z gwiazdami". Ma romans ze swoim tancerzem!

Ksenia Miszyna, czyli okrutna Lidia Szeffer w serialu "Zniewolona" bierze właśnie udział w ukraińskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Przyznała także, że ma romans ze swoim tanecznym partnerem!

Multimedia

"Zniewolona" we wtorki o godzinie 21:00 w TVP1 - sprawdź program tv

Ksenia Miszyna w "Zniewolonej" gra piękną, ale równie okrutną Lidię Szeffer, która wykupiła Katię (Katerina Kowalczuk) i znęca się nad nią w niewyobrażalny sposób. Prywatnie, dzięki popularności zdobytej za sprawą serialu, dostała propozycję wystąpienia w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami".

Ksenia Miszyna, czyli okrutna i diabelsko piękna Lidia Szeffer. Aktorka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Aktorka tańczy w parze z 31-letnim Żenią Kotem. W pierwszym odcinku opowiadała, że jest samotną matką i wskazywała, jak trudno jest samej wychować dziecko. W kolejnej odsłonie show ogłosiła natomiast, że zakochała się w swoim tancerzu, z którym ma romans! Wszyscy byli bardzo zdziwieni, ale każdy życzy parze szczęścia. Z historii polskiego "Tańca z gwiazdami" wiemy, że to może dobrze się skończyć - przykładem są Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, których miłość także zaczęła się w programie.

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowienko już w Polsce! Zobacz zdjęcia z powitania na lotnisku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • E K. (gość)

  Szkoda,że "Zniewolenia" jest emitowana ,w tym samym czasie,co "M jak miłość"😡

  08.09.2019 13:00
 • ☹️☹️☹️ (gość)

  ☹️☹️☹️

  06.09.2019 22:46
 • Bardzo się cieszę 🙂że leci znów powtórka Zniewolonej na tvp1 Ale szkoda że w tym samym czasie ją puszczacie co M jak Miłość na tvp2 we wtorek (gość)

  Bardzo się cieszę 🙂że leci znów powtórka Zniewolonej na tvp1 Ale szkoda że w tym samym czasie ją puszczacie co M jak Miłość na tvp2 we wtorek ☹️

  06.09.2019 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×