"Zniewolona" sezon 3, odcinek 4. Jaszka wykrada córeczkę Halki i Panasa, aby ją sprzedać! Jabłoniewski próbuje zdobyć zaufanie Katii [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek 3. sezonu ukraińskiego serialu "Zniewolona". Jaszka wykrada córeczkę Halki i Panasa, aby ją sprzedać! Jabłoniewski próbuje zdobyć zaufanie Katii. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 52. odcinku "Zniewolonej"!

Multimedia

"Zniewolona" sezon 3, odcinek 4 - w środę, 5 stycznia 2022, o godzinie 21:00 na antenie TVP 1

W 52. odcinku "Zniewolonej" były zarządca majątku Czerwinskich, Jaszka, wykrada córeczkę Halki i Panasa, Natalkę, i sprzedaje ją parze pielgrzymów. Sprawa trafia na posterunek żandarmerii. Gdy prawda wychodzi na jaw, Jaszka ucieka na bagna i tam tonie.

Jabłoniewski ciągle depcze po piętach Katii, recytuje jej poezję Adama Mickiewicza, zdobywa jej zaufanie. Nie potrafi jednak przekonać do siebie Andrieja, któremu książę wydaje się podejrzany. Andriej odrzuca propozycję prowadzenia wspólnych interesów. Wyrusza z żoną do Kijowa, ale w tę podróż, w swoim powozie, wybiera się także Jabłoniewski, który, jak się okazuje, pomaga staremu Czerwinskiemu odzyskać Czerwinkę.

Ciężko ranny Żadan trafia do szpitala! Rozchodzi się plotka, że Katierina jest przeklęta!Zobacz więcej

Z retrospekcji dowiadujemy się, w jaki sposób Jabłoniewski poznaje Wierę Korolenko, w której jest zakochany Andriej. Pewnego dnia na salonach Korolenków, w Czehryniu, pojawia się młody porucznik Stiepan Gnatkiewicz, czyli przyszły Stefan Jabłoniewski i zaskarbia sobie sympatię ojca Wiery. Gdy po kilku latach wraca Andriej, by wykupić się z pańszczyzny i oświadczyć Wierze, dowiaduje się, że jest ona żoną Gnatkiewicza.

W drodze do Kijowa Stefan Jabłoniewski (dawny Stiopa Gnatkiewicz) rozmawia na migi ze swoim sługą - niemową. Z rozmowy wynika, że zamierzają uśmiercić Andrieja, W końcu jednak plan ulega zmianie i ich celem staje się Katia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wera (gość)

    Lidia była wyjątkowa co za głupoty to psychopatka zakopała Katię żywcem a Grisza to morderca litości kto chce ich powrotu

    12.03.2022 13:18
  • Marcelina (gość)

    Oglądam ale bardzo brakuje mi Griga ( Grigorija Czerwińskiego -,był the Best super charyzmatyczny aktor i mężczyzna. Również Nataliii ( nie w klasztorze) myślałam że wróci aby ułożyć sobie życie od nowa Lidia byla również bardzo wyjątkowa. Nawet Alekseja bardziej wolalam niż ' księcia z Polski .Niestety ale piersze 48 odc. bylo hitem Myślę ze nie tylko dla mnie.

    04.01.2022 14:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×