"Zniewolona". Śmierć w ostatnim odcinku! Grigorij popełni samobójstwo! Co będzie z Natalią? [CO SIĘ WYDARZY]

Śmierć w ostatnim odcinku serialu "Zniewolona"! Jaki będzie finał popularnej ukraińskiej produkcji? Co stanie się z Grigorijem? Sprawdź, co wydarzy się w 48. odcinku "Zniewolonej".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 48. (sezon 2.) w piątek, 30.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katierina (Katerina Kowalczuk) od początku trwania serialu "Zniewolona" musi stawiać czoła licznym przeciwnościom i znosić cierpienia, na które skazują ją inni ludzie. Także Grigorij Czerwiński (Michał Gawriłow), mimo że od pierwszego wejrzenia zakochany w Katii, przysporzył jej wiele powodów do smutku.

Wiemy, kiedy Katerina Kowalczuk i inni aktorzy z ukraińskiego serialu przyjadą do Polski!Zobacz więcej

Mąż Natalii (Anna Sagajdaczna) to człowiek bezwzględny, który z biegiem czasu popadał w coraz większe uzależnienie od alkoholu i leków. Pod koniec 2. sezonu "Zniewolonej" na jaw wyjdzie także fakt, iż to on zabił ukochanego Katii, Aleksieja Kosacza (Aleksiej Jarowienko)! Zdemaskuje go brat Natalii, Nikołaj Doroszenko (Mark Drobot), który udowodni przed zgromadzeniem szlacheckim, że Czerwiński sam się postrzelił na wojnie, ukradł ordery, a następnie zabił Kosacza, aby uniknąć pojedynku.

Koniec Grigoriija nie będzie dobry. Natalia, która przez niego straciła dziecko, a sama była bliska śmierci, nie zdecyduje się wrócić do męża. Czerwiński wszystko straci. W 48. odcinku "Zniewolonej" dowie się, że jego majątek ma trafić na licytację. Zdesperowany popełni samobójstwo strzelając sobie w głowę. Po wszystkim Natalia postanowi wstąpić do zakonu. Z kolei Katia... zostanie nową właścicielką Czerwinki!

Jak kończy się serial o pięknej Katierinie? Co wydarzy się w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Helena (gość)

    Wszystkie seriale tureckie są bardzo fajne. Lubię dobra książkę i film ale tureckie seriale są jak baśnie. I za to je kocham. Serial ZNIEWOLONA był piękny i pouczający w swojej warstwie historycznej. BRAWO wielkie za tę rozrywkę.

    31.08.2019 13:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×