"Zniewolona". Spotkanie z aktorami i wizyta na planie serialu w "Alarmie"

W specjalnym wydaniu programu "Alarm" widzowie będą mogli zobaczyć, jak wyglądała praca na planie serialu "Zniewolona", spotkać się z aktorami i poznać kulisy powstawania ukraińskiego hitu.

Multimedia

"Zniewolona" rozkochała w sobie Polaków, dlatego TVP przygotowało nie lada gratkę dla fanów tego ukraińskiego serialu. W najbliższym wydaniu programu "Alarm" przeniesiemy się na plan "Zniewolonej" i poznamy pracę nad serialem od kulis, posłuchamy, co o tej produkcji mówią aktorzy. Widzowie poznają także ciekawostki dotyczące serialu o Katierinie.

"Alarm" na planie "Zniewolonej" w piątek, 16 sierpnia 2019 o godz. 20:10.

Powstanie 3. sezon ukraińskiego hitu?Zobacz więcej

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×