"Zniewolona". Streszczenia odcinków hitowego ukraińskiego serialu! Co się wydarzy?

"Zniewolona" - streszczenia odcinków ukraińskiego serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów hitowej produkcji emitowanej w TVP1.

Multimedia

"Zniewolona" - streszczenia odcinków

Streszczenia odcinków serialu "Zniewolona" na najbliższe dwa tygodnie znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów ukraińskiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Zniewolonej".

"Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes.

Gdzie oglądać serial od 1. odcinka? Jak nadrobić przegapione epizody?Zobacz więcej

Główną bohaterką jest Katierina Wierbickaja (Katerina Kovalchyk) - dobra, piękna, mądra, wykształcona dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Katierina szybko zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ruda (gość)

  a mnie bardzo się ten film podoba gra aktorów super.czekam zawsze z niecierpliwością na kolejne odcinki

  09.08.2019 19:25
 • ruda (gość)

  a mnie bardzo się ten film podoba gra aktorów super.czekam zawsze z niecierpliwością na kolejne odcinki

  09.08.2019 19:24
 • Adek (gość)

  Do Anna - chłopi w Rosji byli jeszcze w xix wieku NIEWOLNIKAMI. Byli traktowani jak zwierzęta. To co pokazuje film nie jest wyolbrzymione. Konsekwencją tego traktowania było to co stało się na początku xx wieku - przyjęcie treści bolszewickich i mszczenie się na "panach".

  07.08.2019 21:38
 • Lidka (gość)

  Wbrew niewielkiej garstce krytykujących, mnie się ten serial podoba. Podoba mi się to, że dzięki niemu pogłębiłam wiedzę (wydarzenia pokazane w serialu zachęciły mnie doszukania informacji na ten temat w książkach i internecie), podoba mi się prawdziwa gra aktorów oraz to, że serial nie jest kilkusetodcinkowym tasiemcem. Te 48 odcinków jest wystarczające, żeby się nie znudzić.

  07.08.2019 10:51
 • iga (gość)

  Co do traktowania chłopów to prawdziwi świadkowie dawno zmarli a papier wszystko przyjmie. W naszym kraju też było bardzo żle skoro miała miejsce rzeż galicyjska i nie tylko...A co przyniosła II wojna światowa? Dzięki takim filmom możemy zrozumieć postępowanie nacjonalistów i innych wschodnich..... A CZYM DZISIAJ JEST CZŁOWIEK-np.na emigracji?

  07.08.2019 01:04
 • Anna (gość)

  To chyba nieprawda.Ktoś mocno przesadził z takim krwawym traktowaniem chłopów. Chciałabym, aby w telewizji publicznej głos na temat traktowania chłopów panszczyznianych zabrali historycy.

  05.08.2019 21:44
 • Anna (gość)

  Korona Królów 10 p Zniewolona 10 p

  04.08.2019 23:42
 • Kamil (gość)

  W przeciwienstwi do naszych lipnych seriali-p o cienkiej tresci ( taka nijaka,pierdoly) ten serial zrobiony,duzo precyzyjniej,choc nie jest wolny od glupich i dosyc wyrazistych wpadek. Jesli ocenic Korone krolow ze Zniewolona w skali od 1 do 10 ,to odemnie Kk - 4, Z - 8

  03.08.2019 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×