"Zniewolona". Taras Tsymbaluk już rozkochał w sobie Polki! Zobaczcie, jak serialowy Nazar wygląda prywatnie!

Taras Tsymbaluk, czyli Nazar z serialu "Zniewolona" rozkochał w sobie Polki! Niewielu jednak wie, że aktor prywatnie wygląda zupełnie inaczej! Na próżno szukać u niego charakterystycznych długich włosów, spiętych w kucyk. Zobaczcie, jakie zdjęcia Taras Tsymbaluk wrzuca do sieci!

Multimedia

Serial "Zniewolona" bije rekordy popularności w Polsce, a aktorzy występujący w ukraińskim serialu kostiumowym mogą pochwalić się coraz większą rzeszą fanów w naszym kraju. "Zniewolona" to jednak nie tylko piękna Katerina Kowalczuk, która wciela się w tytułową bohaterkę i Aleksiej Jarowenko. W serialu możemy oglądać również Tarasa Tsymbaluka, czyli przystojnego kowala Nazara.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Taras Tsymbaluk w serialu "Zniewolona"

Twórcy serialu nie ukrywają, że znalezienie aktora do roli Nazara było bardzo trudne. Kiedy trafili na Tarasa Tsymbaluka - aktor okazał się dla nich jednak "zbyt nowoczesny". To dlatego wpadli na pomysł peruki, aby wiernie odtworzyć wizerunek kowala z XIX wieku.

Musiał być przystojny i natychmiast przykuwać wzrok. Z zewnątrz - wysoki i odważny niewolnik, ale wewnątrz - jak szlachetny rycerz. Rozbieraliśmy go przy każdej okazji. Myśleliśmy, że to uszczęśliwi żeńską część widowni - powiedzieli twórcy serialu "Zniewolona".

Taras Tsymbaluk przyznaje, że wiele go łączy z serialowym Nazarem.

[Nazar] nie lubi, gdy dopada go niesprawiedliwość. Jest szczery i cierpliwy. Ale prawdopodobnie może znieść więcej niż ja. Bardzo podoba mi się ta postać. Przygotowywałem się do niej w kuźni, uczyłem się tego zawodu od podstaw - wyjaśnił aktor.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Taras Tsymbaluk - życie prywatne

Taras Tsymbaluk urodził się 16 grudnia 1989 r. Aktor mierzy 193 centymetrów wzrostu i ma na swoim ciele aż 9 tatuaży. Od najmłodszych lat przejawiał talent aktorski. W 2013 roku ukończył Kijowski Narodowy Uniwersytet Teatru, Kina i Telewizji im. Iwana Karpenki-Karego.

Aktor z dumą przyznaje, że w szkole nauczył się przede wszystkim dyscypliny, która w zawodzie aktora jest szalenie ważna. Taras Tsymbaluk jest wielkim fanem produkcji Marvela. Marzy o tym, aby ukraińscy aktorzy mieli szansę walczyć o główne role w takich projektach.

Mógłbym się wcielić w niemal każdego bohatera Marvela. Najbardziej w Wolverine'a, którego gra Hugh Jackman - wyznał Tsymbaluk.

Oprócz tego ogląda mecze piłki nożnej i kibicuje Arsenalowi FC. Wśród ulubionych filmów wymienia m.in. "Gladiatora". Z seriali ceni natomiast "Most nad Sundem".

Ksenia Miszyna, czyli okrutna i diabelsko piękna Lidia Szeffer. Aktorka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Taras Tsymbaluk przyznaje, że w życiu najważniejsza jest dla niego miłość, rodzina i szacunek dla innych.

Jestem wdzięczny za każdy dzień. Polecam wszystkim to zrobić. Świat jest bardzo zły, dlatego ważne jest, aby umieć znaleźć dobro we wszystkim. - powiedział aktor w jednym z wywiadów.

W galerii możecie zobaczyć, jak wygląda Taras Tsymbaluk w życiu prywatnym. Lepiej niż w serialu "Zniewolona"?

Zobacz galerię

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×