"Zniewolona". Ukraiński serial hitem TVP! Telewizja zwiększa ilość emisji! [ZMIANY W PROGRAMIE]

Takiego sukcesu ukraińskiego serialu "Zniewolona" chyba nikt w Polsce się nie spodziewał! Telewizja Polska również, ponieważ z uwagi na ogromne zainteresowanie produkcją postanowiła zwiększyć ilość emisji serialu w tygodniu! Sprawdźcie, kiedy teraz można oglądać "Zniewoloną"!

Multimedia

"Zniewolona" początkowo była emitowana od poniedziałku do środy o godzinie 20:35, jednak decyzją Jacka Kurskiego od 12 lipca serial można oglądać częściej! Nowe odcinki "Zniewolonej" są emitowane także w piątki i soboty o 20:35 oraz w niedziele o 20:15.

Właściwie jedynym dniem bez emisji "Zniewolonej" jest czwartek, gdy Jedynka pokazuje powtórkowe odcinki "Ojca Mateusza". Wyjątkiem będzie jednak też sobota, 20 lipca, gdy TVP1 o 20:15 na żywo wyemituje Letnie Grand Prix w Wiśle w skokach narciarskich.

Polscy widzowie pokochają rosyjską aktorkę? Kim jest Katerina Kowalczuk?Zobacz więcej

Zmiany w ramówce nie zostały jeszcze odnotowane we wszystkich programach telewizyjnych, dlatego prezentujemy Wam rozpiskę emisji "Zniewolonej" od 15 do 28 lipca.
15.07 (poniedziałek): "Zniewolona" odcinek 9 - godz. 20:35, TVP1
16.07 (wtorek): "Zniewolona" odcinek 10 - godz. 20:35, TVP1
17.07 (środa): "Zniewolona" odcinek 11 - godz. 20:35, TVP1
19.07 (piątek): "Zniewolona" odcinek 12 - godz. 20:35, TVP1
21.07 (niedziela): "Zniewolona" odcinek 13 - godz. 20:15, TVP1
22.07 (poniedziałek): "Zniewolona" odcinek 14 - godz. 20:35, TVP1
23.07 (wtorek): "Zniewolona" odcinek 15 - godz. 20:35, TVP1
24.07 (środa): "Zniewolona" odcinek 16 - godz. 20:35, TVP1
26.07 (piątek): "Zniewolona" odcinek 17 - godz. 20:35, TVP1
27.07 (sobota): "Zniewolona" odcinek 18 - godz. 20:35, TVP1
28.07 (niedziela): "Zniewolona" odcinek 19 - godz. 20:15, TVP1

Nowy ukraiński serial kostiumowy wkrótce w polskiej tv! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

"ZNIEWOLONA" - O SERIALU

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Gwiazdą "Zniewolonej" jest piękna rosyjska aktorka Katerina Kowalczuk. Co wy myślicie o serialu "Zniewolona"? Podoba wam się? Jesteście jego fanami?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nik (gość)

    dlaczego hanba????

    19.07.2019 13:43
  • ania (gość)

    lepszy niż te wymalowane tureckie lale

    19.07.2019 12:18
  • Wanda (gość)

    Serial dobry czekam na każdy odcinek jedna wada nie ma napisów w języku polskim.nie wszyscy słyszą.

    18.07.2019 23:14
  • Miśka (gość)

    Super film bardzo ciekawy ;)

    18.07.2019 09:29
  • Hali (gość)

    Hallo,dlaczego my Polacy ciagle jesteśmy krytyczni to już stało się standardem , opamiętajcie się przecież nie jesteśmy pępkami świata,komu nie odpowiada to zawsze można zmienić program , pozdrawiam.

    17.07.2019 21:37
  • kasia (gość)

    piekny, lepszy niz durne słoiki lub trudne sprawy az mnie mdli , nikt niedocenia pracy, pieknych kracji i jak było kiedys... serial mega wypas:D

    17.07.2019 21:32
  • Kamila (gość)

    Do jp3 dlaczego hańbą jest puszczanie serialu w naszej telewizji?

    17.07.2019 16:03
  • Aleks (gość)

    Dobry serial nie wszyscy wiedza ze byli ten biali niewolnicy inie przywozono ich z Afryki lecz byli torodacy

    17.07.2019 15:24
  • Józefa (gość)

    a kiedy powtórki od 1 odcinka i na jakim kanale?

    17.07.2019 11:58
  • XYZ (gość)

    Na Ukrainie ogromna własność ziemska nalezała do polskich magnackich rodów później skoligaconych poprzez małżeństwa z Rosjanami lub Ukraincami. Życie chłopstwa pańszczyźnianego , będącego przedmiotem było najczęściej naznaczone poniżeniem, cierpieniem i ciężką pracą. Bywały wypadki wykupienia sie lub uwolnienia. Niemniej tzw. czerń, czyli najuboższe chłopstwo nie miało za co państwa lubić. Choćby jeden z setek przykładów akt sądowych z kijowskiego archiwum :"Ekonom Krzyżanowski śmiertelnie pobił chłopa.Śmierć tę uznano za zgodną z Wolą Boską i po upomnieniu zwolniono obwinionego" (CDIAV kijów, fond 442, dieło3127). Oczywiście polskich magnatów i szlachty nie można wrzucać do jednego worka i generalizować, że szlachta to obiboki, lenie, dranie, zdrajcy...to ze szlachty wywodziła się najlepsza elita inteligencji. Niemniej na Ukrainie takie traktowanie czerni przez kilka wieków doprowadziło do umocnienia się groźnego nacjonalizmu i tragedii Polaków na Wołyniu w XX wieku. Serial jest czymś nowym na naszym rynku i dobrze się go ogląda! Do: "jp3" - dlaczego hańba? Można wiedzieć?

    16.07.2019 22:03
  • Maryla (gość)

    Piękny film ukazujący prawdę i ciężkie życie chłopa pańszczyźnianego,no niestety takie były okropne czasy .Oglądam z wielkim przejęciem i czekam niecierpliwie na kolejny odcinek.

    16.07.2019 19:29
  • jp3 (gość)

    hańba by w polskiej telewizji leciał codziennie ten serial !!!!

    16.07.2019 17:31
  • Wandi (gość)

    Mnie przypadł do gustu wolę to oglądać z zaciekawieniem niż kolejnego Kevina sam w domu

    16.07.2019 10:18
  • Marta (gość)

    Serial ten przypomina nadawany kiedyś serial IZAURA. W sezonie ogórkowy kiedy emitowane są same powtórki z przyjemnością można go obejrzeć. Jeżeli chodzi o wartości tonie wiele Nowego wnosi a kto się uczył historii to wie jak był traktowany biedny człowiek kiedy Polska rządziła szlachta z kościołem.

    16.07.2019 09:43
  • Dalia (gość)

    Proszek napisy do filmu...w tvp

    16.07.2019 08:24
  • Nena (gość)

    Pomaga wczuć się w położenie ludzi o niższym statucie materialnym nawet dzisiaj. Kto byłby w stanie zapłacić za biedną narzeczoną. Przecież korzystniej jest się z bogatą ożenić. Kto z wyższych sfer żeni się z wieśniaczką?

    15.07.2019 23:34
  • baran (gość)

    Wreszcie coś od naszych europejskich sąsiadów,z dreszczykiem przenosimy się w historyczne czasy.Nie myślałem że tak traktowano poddanych chłopów jak czarnoskórych niewolników w Ameryce, więc co się dziwić BANDEROWCOM i bolszewikom. Czasy się zmieniły ale polityka wobec człowieka tak na wschodzie jak i na zachodzie świata jest u żródeł taka sama-BIEDNY NIEWOLNIKIEM U BOGATEGO.Kto pracuje zagranicą to wie,.....

    15.07.2019 22:41
  • Pozytywny (gość)

    Ten serial uczy ; miłości i pokory i pokazuje wyniosłośc dumę i chamstwo wyższych sfer.

    15.07.2019 22:39
  • Janina (gość)

    Więcej takich filmów ogląda się z wielką przyjemnością i ciekawością nareszcie coś normalnego w tej telewizji

    15.07.2019 22:05
  • terka (gość)

    piękny film pokazuje obłudę intrygi ale również szlachetność trzeba mieć w sobie chociaż trochę empatii aby zrozumieć jego treść