"Zniewolona". Wiemy, kiedy Katerina Kowalczuk i inni aktorzy z ukraińskiego serialu przyjadą do Polski!

Gwiazdy "Zniewolonej" w Polsce! Wiadomo już, kiedy Katerina Kowalczuk i inni aktorzy z popularnego ukraińskiego serialu przyjadą do naszego kraju. Czy spotkają się z polskimi fanami?

Multimedia

Gwiazdy "Zniewolonej" w Polsce!

To już pewne! Katerina Kowalczuk, która wciela się w Katię w serialu "Zniewolona" wkrótce przyjedzie do Polski! Razem z nią nasz kraj odwiedzą Michaił Gavrilov, czyli serialowy Grigorij oraz Aleksiej Jarowenko, który wcielał się w postać Aleksieja.

Katerina Kowalczuk znowu dziękuje Polakom! Przygotowała dla nas niespodziankę!Zobacz więcej

Gwiazdy "Zniewolonej" przyjeżdżają do Polski na zaproszenie TVP. Wylądują na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie już we wtorek, 20 sierpnia! Następnego dnia rano będą gośćmi "Pytania na śniadanie". Wtedy opowiedzą o pracy na planie serialu i o tym, jak zareagowali, gdy dowiedzieli się, jak bardzo są popularni w Polsce. Już nie możemy się doczekać!

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×