Zniszczona cera Wojciechowskiej!

To cena jej pasji podróżniczych.

Multimedia

Martyna Wojciechowska ma już na swoim koncie poważne odmrożenia twarzy i dłoni. Jak sama przyznała w rozmowie z Faktem, były efektem jej zaniedbań. Ale podróżniczka uczona doświadczeniem już nie wystawia swojej skóry na bezpośrednie działanie szkodliwych czynników, jak mróz, wiatr czy silne słońce. Wie, jak skórę chronić i stara się to robić skrupulatnie. Mimo tych starań, czynniki naturalne wygrywają. Wojciechowska narzeka, że jej cera nie wygląda, jak powinna …

Nie ukrywajmy, moja skóra różni się od skóry innej kobiety w moim wieku. To widać. Nie da się tego zatrzymać - mówi z rozmowie z Faktem.

Przypominamy, że Martyna ma 36 lat. Tylko czy jej skóra wygląda naprawdę, aż tak fatalnie? Nam się wydaje, że tak źle nie jest. Zresztą sami oceńcie …

Komentarze

Skomentuj
 • Juraj (gość)

  Piękna Kobieta,o ciekawych zainteresowaniach,dla mnie szczególnie ciekawymi ze względu na związki z górami.Tak trzymać Martynko :D

  04.02.2010 19:51
 • boczek (gość)

  Widziałem Panią Wojciechowską na żywo w jednej z kafejek w Warszawie, wygląda stosownie do swoich 36 lat. Ale największy + ma u mnie za odwagę - wspinaczki po górach, zwiedzanie dzikich zakątków świata. Tak 3maj Martyna!!!!!

  04.02.2010 19:29
 • lol... (gość)

  Widziałam ją na żywo wiele razy i nie zauważyłam, aby coś działo się z jej cerą. Totalna bzdura! Jak nie macie o czym pisać, to lepiej w ogóle nie piszcie, bo słabo się robi, jak się takie bzdury czyta!!!

  04.02.2010 18:53
 • maria (gość)

  Jest naturalna,nie naszpikowana botoksem i silikonem.ma zainteresowania,widziała kawał świata-szacun/jak mówią młodzi/:))Powodzenia w wyprawach.

  04.02.2010 17:18
 • ... (gość)

  jedna z niewielu kobiet z rozsadnym podejsciem do swojego wygladu ;) wiekszosc z nas albo dazy albo mysli, ze wyglada jak "miss photoshopa".... nalezy podkresic, ze photoshop najczesciej uzywany jest do oszpecania ludzi ;)

  04.02.2010 17:00
 • Babciia.. (gość)

  A kogo obchodzi gęba Wojciechowskiej, nie macie już o czym pisać?

  04.02.2010 14:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×