Zobacz, jak wyglądają dzisiaj uczestnicy "Fat Killers" [DUŻO ZDJĘĆ]

Uczestnicy "Fat Killers: Zabójcy tłuszczu": W sumie zrzucili 355 kilogramów! Zobacz jak wyglądają dzisiaj!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: WIELKI FINAŁ "FAT KILLERS. ZABÓJCY TŁUSZCZU" 9.11.2013 [ZDJĘCIA] "FAT KILLERS. ZABOJCY TŁUSZCZU": TRENING W KAZIMIERZU DOLNYM [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zgłaszając się do programu podjęli się walki z otyłością. Mimo wielu chwil słabości i zwątpienia, udało im się wytrwać w swoim postanowieniu, dzięki czemu wygrali nowe, lepsze życie. W ciągu ośmiu miesięcy uczestnicy polsatowskiego programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" schudli razem 355 kg!

Najmłodsza uczestniczka Natalia na początku ważyła 112 kg - od dzieciństwa zmagała się z otyłością, co powodowało jej brak pewności siebie. Miała problemy z nawiązaniem kontaktu z rówieśnikami. Dzięki pracy nad sobą oraz pomocy trenera i dietetyka Konrada Gacy zrzuciła 42kg, dzięki czemu stała się pewną siebie, szczęśliwą nastolatką. Teraz Natalia waży 69,9kg! Za wytrwałość producenci show postanowili spełnić jedno z marzeń Natalii i zafundowali jej metamorfozę pokoju.

Bożenna (nazywana przez wszystkich uczestników Babcią) na początku ważyła 99 kg i nie miała siły na zabawę z wnukami i normalne życie. W programie schudła 33 kg i wróciła to dynamicznego stylu życia. Ma siłę i kondycję, by aktywnie spędzać czas z najbliższymi. Jej aktualna waga to 66 kg, odmłodniała nie tylko zewnętrznie, ale i duchowo! Bożenna od dawna chciała się wybrać na wycieczkę w góry, jednak nadwaga nie pozwalała jej na aktywny wypoczynek. Dzięki utracie zbędnych kilogramów Bożenna mogła bez żadnych problemów spacerować po górach, które bardzo kocha. Bożenna pojechała pojechał wspólnie z mężem!

CZYTAJ TAKŻE: "FAT KILLERS": TRENING Z KRZYSZTOFEM 'DIABLO' WŁODARCZYKIEM [WIDEO+ZDJĘCIA] "FAT KILLERS'. 16-LETNIA NATALIA ZRZUCIŁA JUŻ 46 KG! [ZDJĘCIA]

Małgorzata walkę z otyłością zaczęła ważąc 112 kg. Przed metamorfozą nie wierzyła w siebie, czuła się odrzucona i samotna. Dzięki walce i wytrwałości udało jej się schudnąć 46 kg i odzyskać pewność siebie! Waży teraz 66 kg i czuje się piękna. Małgosia od dawna marzyła o nowej o nowej garderobie i metamorfozie. Jej marzenie ziścili producenci, którzy zafundowali jej zakupy ze znaną stylistką Malwiną Wędzikowską.

Marek dołączył do drużyny "Fat killers" miesiąc później niż inni uczestnicy. Ważył najwięcej - aż 248 kg i potrzebował natychmiastowej pomocy, gdyż jego otyłość nie pozwalała mu na codzienne czynności i zagrażała jego życiu. Schudł najwięcej ze wszystkich, bo aż 112 kg! Teraz cieszy się życiem, ważąc 136 kg mógł spełnić swoje marzeniem, jakim był off road na Ukrainie.

Grzegorzowi udało się stracić 63 kg! Na początku odchudzania uczestnik ważył 149 kg i borykał się z cukrzycą. Udział w programie sprawił, że Grzegorz waży obecnie 86 kg, jego problemy zdrowotne zniknęły oraz… poznał miłość. Spełniło się także jego marzenie o wyjeździe do Paryża, gdzie zabrał oczywiście swoją ukochaną.

Agnieszka była najcięższą uczestniczką programu - ważyła 169 kg. Do programu zgłosiła się, by schudnąć, co dałoby jej możliwość zajścia w ciążę. W ciągu ośmiu miesięcy Agnieszka schudła 59 kg. Dzięki wadze 110 kg uczestniczka może rozwijać swoją pasję jaką jest fotografia. W szlifowaniu umiejętności z pewnością pomogą Agnieszce warsztaty fotograficznej u samej Lidii Popiel.

Podczas Wielkiej Gali "Fat Killers" uczestnicy zaprezentowali swój wygląd po spektakularnych metamorfozach. Natalia, Bożenna, Małgorzata, Marek, Grzegorz i Agnieszka wkroczyli na scenę z pewnością siebie, siłą i uśmiechem, a ich trener - Konrad Gaca nie posiadał się z dumy patrząc na efekt ciężkiej pracy jakiej dokonali jego wszyscy podopieczni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×