Zobacz najnowszy zwiastun nowych odcinków "Z archiwum X"! [WIDEO]

Już w styczniu premiera najnowszej wersji słynnego serialu lat 90. "Z archiwum X". Oto najnowszy zwiastun tej produkcji!

Multimedia

"Z ARCHIWUM X" - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK, 25 STYCZNIA O GODZ. 21:00 NA FOX!

Zaledwie 17 godzin po premierze w USA, podczas dwudniowego wydarzenia telewizyjnego na kanale FOX, widzowie zobaczą dwa pierwsze odcinki najnowszego sezonu "Z Archiwum X" – serialu, który stał się jednym z wielkich fenomenów popkultury. To najsłynniejsza seria lat dziewięćdziesiątych i jedna z najbardziej kultowych w historii telewizji.

"Z Archiwum X" ponownie zabiera widzów w emocjonującą podróż: fakty mieszają się z wyobraźnią, absurdalne sprawy wydają się prawdopodobne, a para głównych bohaterów usiłuje za wszelką cenę poznać prawdę i znaleźć odpowiedź na nurtujące ludzkość pytanie o istnienie pozaziemskiej cywilizacji.

CZYTAJ TAKŻE:

NOWY SEZON "Z ARCHIWUM X" W STYCZNIU NA FOX [WIDEO]
ZNAMY TYTUŁ PIERWSZEGO ODCINKA NOWEGO "Z ARCHIWUM X"!

W serialu znowu pojawią się ikony Gillian Anderson ("Johny English. Reaktywacja", "Hannibal") oraz David Duchovny ("Californication", "Niedościgli Jonesowie"), którego zabrakło w 8. i 9. sezonie. Agentka Scully jest kobietą twardo stąpającą po ziemi, zdeterminowaną, by udowodnić, że nauka może wyjaśnić wszystkie zjawiska i zdarzenia, nawet te, które wydają się paranormalne. Nic nie jest w stanie zachwiać jej wiary w potęgę i skuteczność nauki. Występująca w tej roli charyzmatyczna Anderson, pomimo upływu lat, jest wciąż tak samo hipnotyzująca i przekonująca jako Dana Scully jak kilkanaście lat temu. Tymczasem, będący w znakomitej formie Duchovny niezmiennie wyznaje teorię o istnieniu pozaziemskich cywilizacji i jest przekonany, że ziemia roi się od kosmitów.

Najnowsza seria "Z Archiwum X" składa się z sześciu, 60-minutowych odcinków. W otwierającym nową serię odcinku agenci zajmują się sprawą człowieka prawdopodobnie uprowadzonego przez obcych. Zobaczcie nowe zwiastuny nowych odcinków!

Komentarze

Skomentuj
  • Z ARCHIWUM X w każdy poniedziałek stycznia i lutego 2016 roku na FOX 10 seria Z ARCHIWUM X (gość)

    Z ARCHIWUM X zimą 2016 roku na FOX 10 sezon Z ARCHIWUM X o 21:00 25 stycznia 2016 roku , 26 stycznia 2016 roku o 22:00 a pożniej premiera w poniedziałki na FOX

    07.01.2016 21:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×