Zobacz nowy teledysk Kasi Stankiewicz - Lucy [WIDEO]

21.08 w 10 miastach Polski rozpoczęła się przygoda z ‘LUCY AND THE LOOP’ – projektem, którego inicjatorką jest Kasia Stankiewicz. Zobacz pierwszy teledysk.

Multimedia

‘LUCY AND THE LOOP’ to projekt, w który włączyli się artyści pochodzący z przeróżnych stron świata.

W jego skład, oprócz nowego albumu Kasi Stankiewicz, wchodzą między innymi: wystawy rzeźb, obrazów i fotografii.

Jako całość przedstawiają one historię LUCY, jej metamorfozę, która jednocześnie dotyka, doświadcza, porusza ale przede wszystkim inspiruje. Najnowszy, długo oczekiwany album wokalistki został współtworzony z najwybitniejszymi muzykami na świecie. Jego premiera jeszcze tej jesieni!

„*Na magicznej i zmiennej Islandii powstał teledysk do piosenki 'LUCY', w którym każdy może odnaleźć lustrzane odbicie samego siebie

Transformacja dotyczy każdego z nas. Podnosząc się z ziemi, biegniemy do celu jak puma, by finalnie być wolnymi jak ptak, a samotność jest wstępem do poznania siebie.*”

KIM JEST LUCY? Co sprawiło, że jej postać stała się natchnieniem ludzi, których dzielą setki tysięcy kilometrów? Wszystkich tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w tym wydarzeniu lub odczuwają niedosyt zapraszamy dziś na premierę online tego niezwykłego klipu:

FILM https//youtu.be/RLPampdv3Q8

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×