Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Disco Polo" [WIDEO]

Zobacz oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku – "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig. Premiera już 27 lutego!

Multimedia

Jak wyglądała walka o sukces w złotych czasach disco polo? I czy wszyscy Polacy to jedna rodzina? O tym widzowie przekonają się już 27 lutego 2015 roku, kiedy "Disco Polo" trafi do kin w całej Polsce.

 • "Disco Polo" nie jest wyłącznie filmem o muzykach i muzyce tego nurtu - podkreśla reżyser, Maciej Bochniak. - Na kanwie perypetii głównych bohaterów - chłopaków z prowincji, napędzanych marzeniami o tzw. lepszym życiu i szybkiej karierze w showbiznesie, chcemy opowiedzieć o kawałku naszej najnowszej historii, o polskiej mentalności, o pogoni za sukcesem i marzeniami w zderzeniu z realiami kapitalizmu.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ PLAKAT I ZWIASTUN "DISCO POLO" [WIDEO] ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU "DICO POLO" [GALERIA]

"Disco Polo" to komediowy thriller, szalony romans oraz film drogi podany z lekkością i w oparach absurdu. W rolach wschodzących gwiazd disco: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało - jedni z najbardziej uznanych artystów młodego pokolenia, którym towarzyszą wybitni aktorzy m.in. Tomasz Kot, Iwona Bielska, Jacek Koman, Janusz Chabior, Juliusz Chrząstowski i Mariusz Drężek. Gościnnie występują najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo: Radosław Liszewski, Tomasz Niecik i Robert Klatt.

Komentarze

Skomentuj
 • Astrid (gość)

  Jak dla mnie disco polo to jedynie tło do opowiedzenia historii ludzi i ich pogoni za marzeniami. :)

  20.01.2015 22:41
 • Zakręcona (gość)

  Ten film będzie tak przepełniony pozytywną energią!!! No i klimat lat 90tych!! Dla mnie bomba!

  20.01.2015 17:39
 • Pinka (gość)

  Szalony romans, kino drogi w wszystko w komediowej konwencji muzy discopolo - już mi się podoba. Trailer świetny - bardzo energetyczny.

  20.01.2015 14:18
 • Gosia (gość)

  Trailer ciekawy, czeka nas duża dawka śmiechu. obsada aktorska na pewno nam to zagwarantuje ;)

  20.01.2015 14:16
 • kasandra (gość)

  cudowne lata 90 na wielkim ekranie z plejadą gwiazd - jak dla mnie bomba.

  20.01.2015 14:15
 • Apexis (gość)

  To trailer już coś więcej mówi. :) Nie ma co, ale to akurat chce zobaczyć, tylko szkoda, że dopiero za miesiąc w kinach.

  20.01.2015 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×