Zobacz teledysk promujący debiutancki album Patricia Kazadi "Trip"!

"Przerywam sen", najnowszy singiel Patricii Kazadi, promuje wyczekiwany, debiutancki album "Trip".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SINGIEL PATRICII KAZADI [WIDEO] PATRICIA KAZADI POLUBIŁA SWOJĄ PUPĘ

Utwór "Przerywam sen" jest wynikiem wyjątkowej współpracy pomiędzy Patricią Kazadi i Maurym, autorem i producentem znanym między innymi z kooperacji z DJ Antoine.

Album jest zapisem podróży Patricii na przestrzeni lat 2011-2013.

  • Główną inspiracją do stworzenia krążka była moja podróż do Indonezji. Po tym jak zobaczyłam ludzi przepełnionych energią do życia i pozytywnym nastawieniem do świata - pomimo otaczającej ich biedy, klęsk żywiołowych i ciężkich warunków do życia - dało mi to do myślenia, że wiele rzeczy nie doceniamy i popadamy w pewnego rodzaju malkontentyzm. - mówi Patricia. - Chciałam coś z tym zrobić i nagrać album, który będzie przepełniony pozytywną energią, miłością do życia, motywacją do realizowania siebie, swoich pasji i ruszenia się z domu.
  • TRIP reprezentuje moja pasje do podróżowania, ale jest także podsumowaniem mojej 10-letniej podróży muzycznej, oczekiwania na wymarzoną pierwszą płytę. TRIP to także stan umysłu- ciekawa jestem w jaki TRIP zapędzi Was ta płyta!

CZYTAJ TAKŻE: PATRICIA KAZADI: JA MYŚLAŁAM O BOTOKSIE PATRICIA KAZADI PRZERYWA SWÓJ SEN NOWYM SINGLEM

Większość utworów to własne kompozycje Patricii. Połowa płyty zawiera teksty w języku angielskim, które również napisała sama Patricia. Druga połowa utworów śpiewana jest w języku polskim, gdzie teksty dla Patricii napisali m. in. Andrzej Piaseczny i Karolina Kozak.

Materiał na płytę był nagrywany m. in. w Warszawie, Poznaniu, Los Angeles, Paryżu i Zürychu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×