Zobacz zdjęcia restauracji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" [GALERIA]

Ponad 260 jednostek światła i 33 kamery, które śledzą 14 uczestników pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". To wszystko na aż 1600 metrów kwadratowych powierzchni studia, w której wybudowano restaurację oraz dom.

Multimedia

Już 8 kwietnia rusza pierwsza polska edycja popularnego na całym świecie programu "Hell's Kitchen". Przy produkcji kulinarnego reality-show pracuje ponad 140 osób. Powierzchnia restauracji z kuchnią wynosi aż 800 metrów kwadratowych. Na takiej samej powierzchni wybudowano dom, w którym uczestnicy mają do swojej dyspozycji przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, kominek oraz taras. Całkowicie odizolowani od świata uczestnicy są monitorowani przez całą dobę, a ich każdy ruch śledzą łącznie 33 kamery, z czego 19 to kamery przemysłowe.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ, KTO PRZYSZEDŁ NA CASTING DO "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA" [ZDJĘCIA] WOJCIECH MODEST AMARO POPROWADZI "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA"

Wielkie emocje, łzy, stres, chwile zwątpienia i radość z wygranej towarzyszą uczestnikom "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" każdego dnia. Który z uczestników wygra nagrodę główną - 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro? Tego dowiemy się już niebawem.

Premiera pierwszej polskiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" 8 kwietnia, o godzinie 20:05, w Telewizji POLSAT.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×